• Полтавка Анна Нарєжна завоювала «бронзу» на чемпіонаті світу в Арабських Еміратах зі змішаних єдиноборств
19:00, 6 серпня 2023 р.
Надійне джерело

Анна Нарєжна із Полтави виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА 2023 серед вікової категорії 12-13 років у вазі 48 кг. Чемпіонат серед дітей, юнаків та юніорів проводили в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

У загальнокомандному заліку світу збірна України 12-13 років посіла перше місце.

«Вітаємо спортсменку та її тренера Ігоря Онопрієнка з видатним результатом. Бажаємо подальших перемог», - йдеться в повідомленні.

Тривали змагання по 5 серпня. 3 серпня – день змагання для вікової категорії 14-15 років; 4-5 серпня – для вікової категорії 16-17 років.

Нагадаємо, що дзюдоїст Ярослав Омельченко із Полтавщини виборов «бронзу» в командному турнірі на європейських змаганнях.

Стежте за оперативними новинами у нашому Telegram.