• Головна
  • В Україні запрацював проєкт «єРобота», спрямований на стимулювання бізнесу: скільки коштів держава надає на власну справу
16:30, 13 липня 2023 р.
Надійне джерело

В Україні запрацював проєкт «єРобота», спрямований на стимулювання бізнесу: скільки коштів держава надає на власну справу

В Україні запрацював проєкт «єРобота», спрямований на стимулювання бізнесу: скільки коштів держава надає на власну справу

Фото ілюстративне.

В Україні запрацював проєкт «єРобота», завдяки якому громадяни зможуть отримати грант на створення або розвиток власної справи. Цією можливістю зможуть скористатися як військові, так і цивільні особи. Про це під час брифінгу 12 липня розповіла директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Фото: 0532.ua

Фото: 0532.ua

 «Документи подаються без будь-яких контактів через додаток Дія.Бізнес. Кожен охочий заходить, вивчає цю програму. Якщо виникають проблеми, наприклад, із входом у додаток, створення електронного цифрового підпису, оформлення заявки, їх допоможе вирішити служба зайнятості», – зауважила Клавдієва.

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, та не перевищує:

  • 150 тис. грн у разі зобов’язання отримувача створити одне робоче місце;
  • 250 тис. грн у разі зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць.

«Грант розрахований на три роки за умови створення робочого місця не менше ніж на 2 роки. Щоб отримати грант, треба зробити тільки п'ять кроків: скласти бізнес-план, подати заявку, захистити свою ідею, отримати рішення Державної служби зайнятості та відкрити рахунок, отримати кошти», – повідомила директор Полтавського обласного центру.

Учасники бойових дій та члени їх сімей мають можливість отримати гранти до 1 млн грн за умови створення кількох робочих місць:

  • до 250 тис. грн за умови створення 1 робочого місця;
  • до 500 тис. грн може отримати чоловік або дружина ветерана. Програма покриває до 70% вартості проєкту, а одержувач гранту має створити 2 робочі місця;
  • до 1 млн грн може отримати ветеран, який зареєстрований як ФОП понад 3 роки. Програма покриває 70% вартості проєкту. Отримувач гранту має створити 4 робочі місця.

Використати кошти можна на придбання меблів, обладнання, ліцензійного програмного забезпечення, сировини, матеріалів, товарів і послуг, рекламу, орендну плату.

Нагадаємо, полтавців безкоштовно навчатимуть IT.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єРобота #грнат #дія #допомога #бізнес #підприємці #бізнесмени
Оголошення
live comments feed...