• Головна
  • Полтавські спортсмени в Італії представили Україну на Чемпіонаті Європи з чирлідингу
16:30, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело

В італійській Вероні відбувся XI Чемпіонат Європи з чирлідингу. За звання кращих змагались 184 команди з 22 країн Європи. Загальна кількість спортсменів – понад 3500.

Про це повідомляє Полтавська міська рада.

На Чемпіонаті Україну представили чотири команди.  Дебютували дві команди збірної України у номінації хіп-хоп-команда, склад яких складала переважна більшість полтавських спортсменів. Готували черлідерів тренери Сергій Синиця, Анастасія Шендрик.

Полтавські спортсмени в Італії  представили Україну на Чемпіонаті Європи з чирлідингу, фото-1

У фіналі юнацька збірна хіп-хоп-команда, показавши високу технічну і виконавську майстерність посіла 5 місце.

Доросла хіп-хоп-команда своїм потужним виступом посіла 11 місце з 16 найкращих команд Європи.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла І місце, виборовши 6 золотих медалей. Крім цього, спортсмени Всеукраїнської федерації встановили рекорд, виборовши золоті медалі в усіх чотирьох видах змагальної програми дуетів.

Нагадаємо, що полтавські спортсмени здобули призові місця на чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон».

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію