• Головна
  • „Полтаватеплоенерго” судитиметься з боржниками
15:50, 20 серпня 2009 р.

„Полтаватеплоенерго” судитиметься з боржниками

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства обговорювали готовність обласних комунальних господарств до опалювального сезону. На сьогодні рівень підготовки теплового господарства області становить 43%, водопровідно-каналізаційного – 44%, дорожньо-мостового – 49%, житлового фонду – 27%, соціальної сфери – 33%. Директор обласного комунального підприємства „Полтаватеплоенерго” Степан Пасічко занепокоєний проблемою підвищення тарифів для підприємств та населення (якщо відбудеться подорожчання газу на 20%).

Також він відзначив, що на сьогодні борг споживачів за послуги підприємства становить близько 7,2 млн. грн. Для повернення цього боргу буде застосована система судових позовів.

Стосовно звернення депутата обласної ради Дмитра Хрістова щодо стану на підприємстві «Полтаватеплоенерго» вирішено провести окреме спеціальне засідання комісії із запрошенням керівництва усіх причетних структур, де також заслухати звіти про використання цими підприємствами бюджетних коштів.

Їз деякими доповненнями учасники засідання також схвалили проект Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України від обласної ради щодо проблемних питань розвитку нафтогазовидобувної галузі в Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...