• Легкоатлети з Полтавщини здобули дві медалі на юнацькому чемпіонаті України
11:30, 14 червня 2023 р.
Надійне джерело

Легкоатлети з Полтавщини здобули дві медалі на юнацькому чемпіонаті України

Спортсменки з Полтавської області здобули дві медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, який проходить в Івано-Франківську. Про це повідомляє пресслужба Полтавьскої ОВА.

Участь у змаганнях взяли 313 спортсменів зі всієї країни. У підсумку спортсменки з Полтавщини здобули «срібло» та «бронзу».

Вони змагалися майже у всіх видах легкоатлетичної програми, окрім спортивної ходьби й багатоборства.

Так, 2 місце на дистанції 400 метрів із бар'єрами посіла Ярослава Ялисовецька, підтвердивши норматив для участі в чемпіонаті Європи серед молоді. 3 місце на дистанції 5000 метрів здобула Валерія Кравченко.

Нагадаємо, полтавські спортсмени завоювали шість медалей на чемпіонаті України з триатлону.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.