Сім спортсменів із Полтавської області увійшли до складу національної збірної, яка представляла Україну на перших Європейських відкритих шкільних іграх єдиноборств у Сербії. (European Open School Combat Games). Про це повідомили 2 червня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Загалом від української команди було заявлено 246 учасників. Серед них - сім спортсменів з Полтавщини.

За підсумками змагань діти з Полтавщини вибороли призові місця:

• 1 місце – Богдан Олексієнко (Гімназія №14 «Здоров'я» м. Полтава);
  • 1 місце – Надія Соколовська (Полтавська ЗОШ №4);
  • 2 місце – Богдан Олійник (Гімназія №14 «Здоров'я» м. Полтава);
  • 3 місце – Роман Недайборщ (Ліцей №33 м. Полтава).
Підкорили Сербію на Європейських змаганнях: полтавські спортсмени отримали високі відзнаки на шкільних іграх з єдиноборств, фото-3

Нагдаємо, що полтавські спортсмени стали призерами на чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.