• Головна
  • Подальший розвиток тваринництва неможливий без підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для галузі
14:44, 8 серпня 2013 р.

Подальший розвиток тваринництва неможливий без підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для галузі

– Серед звернень у рамках ініційованого Президентом України Віктором Януковичем „Діалогу з країною” своє місце посідають і питання, що безпосередньо стосуються аграрної політики, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула під час засідання робочої групи координації роботи Школи інноваційних технологій в тваринництві (Полтавська державна аграрна академія).

– Тож маємо забезпечити всебічний розвиток сфери, підвищення її престижу. А це неможливо без підготовки високопрофесійних кадрів.

Тож у відповідності до доручень Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка при аграрній академії проведена робота щодо обладнання Школи інноваційних технологій в тваринництві. Її мета – підвищення кваліфікації головних зоотехніків, зоотехніків по племсправі, головних агрономів сільськогосподарських підприємств з акцентом на питаннях технології вирощування кормових культур, заготівлі та зберіганні кормів, проведення семінарів, конференцій круглих столів, надання консультативних послуг з питань тваринництва спеціалістами провідних світових компаній, практичні семінари, направлення на практику студентів у передові господарства області, що спеціалізуються на виробництві тваринницької продукції.

Наразі розроблені відповідні навчальні плани та програму роботи школи.

Для належної організації роботи школи в академії створено відповідну матеріальну базу, зокрема: є навчально-виставковий центр «ХАКА», де представлено технології сучасного свинокомплексу; аудиторії обладнані наочними матеріалами тощо.

Для забезпечення галузі тваринництва високопоживними та енергетичними за поживністю кормами буде підготовлено відповідні рекомендації.

Першим загальнообласним заходом у рамках роботи школи буде проведення семінару-навчання з технологій заготівлі та зберігання силосу на базі ВП "Шишацька" ТОВ АФ ім.Довженка Шишацького району, запланованого на 13 серпня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...