• Головна
  • У Полтаві молодь вшанувала пам’ять лідера гурту «Король и Шут» піснями та свічками
14:10, 8 серпня 2013 р.

У Полтаві молодь вшанувала пам’ять лідера гурту «Король и Шут» піснями та свічками

7 серпня, у день 40-річчя померлого музиканта Михайла Горшеньова, полтавці провели неофіційний вечір пам’яті.

Спочатку фани гурту «Король и шут» збирались пройти ходою зі свічками від театру імені Гоголя до Співочого поля імені Марусі Чурай. Але в останній день організатори – небайдужі фани — повідомили в соцмережі, що «после общения с правоохранительными органами место встречи изменилось». Тож, прихильники Горшка прийшли прямо на оглядовий майданчик біля Співочого поля.

О 19.00 на майданчику зібралось небагато прихильників, але пізніше фани підходили і підходили. Загалом на зустріч прийшло більше півсотні людей. Публіка зібралась досить різношерста. Крім підлітків були і ветерани панк-культури, і просто небайдужі до творчості Горшка.

Молодь вшановувала пам’ять музиканта «по-панківськи» — без офіційних скорботних промов, а лише піснями, спогадами та пивом.  «Миша, мы с тобой!!!» — стало головним лозунгом вечору.

І хоч на вечір прийшло декілька гітаристів, масового «заспіву» не відбулося. Спочатку всі зібралися навкруги музикантів, а потім – розбрелися по своїм компаніям. В результаті на майданчику одночасно гралися різні пісні «Короля и шута». Але це абсолютно не зіпсувало вечір всім присутнім. Серед виконаних композицій — такі відомі як «Лесник», «Прыгну со скалы», «Камнем по голове» та багато інших.  Крім пісень власне «КиШа», молодь співала композиції «КІНО» та інших російських рок-гуртів.

Як і обіцяли організатори, на паркані повісили портрети Михайла Горшеньова, поклали квіти та запалили свічки. Також запустили небесний ліхтарик. Вечір пам’яті закінчився пізно вночі – залишилися тільки найстійкіші прихильники.

Нагадаємо, що відомий музикант, лідер гурту «Король и шут», Михайло Горшеньов помер раптово у ніч з 18 на 19 липня 2013 року у своєму будинку на околицях Петербурга. Йому було 39 років. Офіційною причиною смерті вважається серцева недостатність, але друзі музиканта вважають, що він помер від наркотиків.

Оголошення
live comments feed...