• Головна
  • У Полтаві очікуються короткочасні дощі та грози
07:30, 25 травня
Надійне джерело

У Полтаві очікуються короткочасні дощі та грози

У Полтаві очікуються короткочасні дощі та грози

Сьогодні менша ймовірність опадів спостерігається лише у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській, Чернігівській, Київській областях. Температура повітря в більшості областей - без особливих змін, протягом дня коливатиметься від +20 до +26 градусів. Про це пише на своїй фейсбук-сторінці народний синоптик Наталка Діденко.

За прогнозом Полтавського гідрометцентру в області очікується хмарність з проясненнями, вранці місцями туман та вдень дощ з грозою. У Полтаві температура повітря вдень коливатиметься від +22 до +24 за Цельсієм.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода #Полтава #Наталка Діденко
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...