• Головна
  • У Полтаві «Ворскла» зіграла із командою артистів України у благодійному матчі на підтримку бійців полтавської бригади ТрО (ФОТО)
17:30, 21 травня 2023 р.
Надійне джерело

21-го травня на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського у Полтаві відбувся благодійний матч, у якому «Ворскла» приймала команду артистів України. Усі зібрані завдяки проведенню гри кошти спрямують на потребу нашої 116-ої бригади територіальної оборони ЗСУ.

«Ворскла» вийшла на поле у змішаному складі. Зокрема, за команду зіграли новоспечені чемпіонки України Катерина Самсон, Катерина Корсунь та їх тренерка Наталія Зінченко. Був у складі діючий гравець основної «Ворскли» Сергій Яворський та кілька молодих ветеранів – Павло Ребенок, Вадим Сапай. У якості капітана на поле команду вивів віце-президент полтавської команди Олег Лисак. Також глядачі побачили у складі «Ворскли» Олександра Омельчук, Володимира Попова, Григорія Ярмаша, Василя Баранова та інших футболістів.

У складі зірок виділявся актор театру і кіно, теле- та радіоведучий Андрій Джеджула, музикант, блогер і телеведучий Іван Марунич, актор Валентин Касьян, актор театру і кіно Валерій Сковронський. А тренував команду гостей легендарний Вячеслав Грозний.

Перед початком матчу наживо прозвучав Державний Гімн України. Потім усі присутні на стадіоні хвилиною мовчання згадали усіх загиблих у війні за свободу та незалежність нашої країни.

Перед стартовим свистком Андрій Джеджула звернувся до партнерів та суперників із незвичайним проханням – обернутися до глядачів спинами. Написи на футболках нагадали, що гра відбувається на підтримку наших воїнів із 116-ої бригади.

Нагадуємо, на початку травня ми побували у розвідроті бригади, яка виконує бойові завдання на Авдіївському напрямку. Ось тут можете почитати про це репортаж.

Команди виходять на поле, роблять пам’ятне фото на згадку і налаштовуються на гру.

Андрій Джеджула жартує, що якщо заб’є – це буде його 346-ий гол у кар’єрі.

-Якщо заб’єш, то чемпіонці України! – відповідає партнер.

Нагадаємо, у першому таймі на воротах «Ворскли» стояла чинна чемпіонка країни Катерина Самсон.

Проте першим забив не Джежула. «Ворскла» прорвалася правим флангом, пішов простріл до штрафного і першим на м’ячі був Олег Лисак, який і відкрив рахунок у матчі під оплески глядачів – 1:0.

Втім, вже за кілька хвилин Валерій Сковронський вдало зіграв на добиванні та рахунок зрівняв – 1:1.

Незадовго перед закінченням першого тайму Вадим Сапай знову вивів «Ворсклу» вперед – 2:1.

Його партнер Павло Ребенок у другій половині зустрічі збільшив перевагу у рахунку – 3:1. Але далі господарі дозволили поатакувати гостям. І спочатку Іван Марунич, а потім Валентин Касьян звели матч до нічиєї – 3:3.

Після цього команди вдарили іще серію пенальті, але і вона переможця не визначила. У «Ворскли» Сергій Яворський влучив у стійку, а у Зірок Андрій Джеджула встиг потанцювати перед «точкою», а от переграти воротаря – ні. 3:3 – в основний час та 4:4 в серії пенальті. Бойова нічия.

Після завершення зустрічі учасники матчу подякували глядачам, які прийшли на гру, щоб долучитися до благодійної справи. Завдяки донатам глядачів вдалося зібрати понад 22 тисячі гривень.

Нагадаємо, учора ми зробили репортаж із нагородження жіночої команди "Ворскли" чемпіонськими медалями.

Щоб не пропустити наших цікавих репортажів, підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Ворскла #зірки #команда артистів #благодійний матч #116 бригада ТрО #ЗСУ