• Головна
  • Готовність полтавських закладів освіти – 95%
12:42, 20 серпня 2009 р.

Готовність полтавських закладів освіти – 95%

У школах та дошкільних навчальних закладах проводяться останні косметичні роботи, щоб 1 вересня діти сіли за парти у повністю відремонтованих приміщеннях. Стан готовності вивчали представники влади міста, які побували у гімназії №30 та навчально-виховному об'єднанні №16, де тривають капітальні ремонти дахів. На це було виділено міською владою із цільового фонду коштів у сумі майже 440 тисяч гривень (видатки на капітальні ремонти у кошторисах міського управління та районних відділів освіти не були передбачені у зв'язку з обмеженим фінансуванням).

Цього року на проведення поточних ремонтів з районних бюджетів спрямовано 543 тисячі гривень. Саме вони та залучені спонсорські кошти дозволили відремонтувати покрівлі у 10 закладах, системи водопостачання та водовідведення у 20 закладах, системи теплопостачання – у 12 закладах. Загалом ремонтних робіт виконано на суму більше 1 млн. гривень. Кошти також спрямовані на придбання нових меблів (парти, стільці), навчального обладнання, комп'ютерної техніки, будівельних матеріалів.

З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо забезпечення рівня освітленості у навчальних кабінетах, керівники закладів освіти проводять значну роботу із заміни існуючих джерел світла на енергозберігаючі та ефективніші. Часткову чи повну заміну світильників проведено у 23-х дошкільних та загальноосвітніх закладах.

З держбюджету на це кошти не виділялися, хоча освіта відноситься до делегованих державою повноважень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...