• Головна
  • У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту доріг в мікрорайоні Івонченці
18:00, 24 квітня 2023 р.
Надійне джерело

У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту доріг в мікрорайоні Івонченці

У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту доріг в мікрорайоні Івонченці

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція під №694, в якій закликають відремонтувати дороги в мікрорайоні Івонченці. Авторка петиції Людмила Теймуразян скаржиться, що капітальний ремонт центральної вул. Волонтерської, по якій здійснює рух громадський транспорт, останній раз проводили 4,5 роки назад.

Особливо катастрофічною є ситуація понад залізничними переїздами по вул. Зіньківській. Там глибина ям сягає сантиметрів 40-50. Також початок вул. 9 січня від перехрестя з вул. Зіньківською біля Автоагрегатного заводу густо вкритий ямами по всій ширині дороги”, - пише авторка.

Жінка пояснює, що через незадовільний стан дороги автомобілі зазнають пошкоджень як ходової частини, так і коліс та дисків. Також пані Людмила додає, що через відсутність асфальту під час дощу дороги покриваються багном.

Авторка петиції пропонує відповідним службам провести аналіз стану вулиць, провулків, гребель в Івонченцях з метою подальшого їх ремонту чи відсипки твердими матеріалами та вирівнювання грейдером.

Також зробити хоча б ямковий ремонт по вул. Зіньківська, вул. 9 січня, вул. Жуківська та вул. Волонтерська, по яких рухається громадський транспорт за маршрутом №31 Критий ринок – с. Івонченці.

За один день петиція набрала 15 голосів із 250 необхідних для розгляду на комісії Полтавської міської ради.

Нагадаємо, у Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту дороги сполученням «Гожули-Біологічне», яка має суцільні вибоїни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #дорога #ремонт #мікрорайон Івонченці
Оголошення
live comments feed...