• Головна
  • У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту дороги сполученням «Гожули-Біологічне», яка має суцільні вибоїни. Об'їхати їх не лише важко, але й небезпечно
19:00, 21 квітня 2023 р.
Надійне джерело

У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту дороги сполученням «Гожули-Біологічне», яка має суцільні вибоїни. Об'їхати їх не лише важко, але й небезпечно

У Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту дороги сполученням «Гожули-Біологічне», яка має суцільні вибоїни. Об'їхати їх не лише важко, але й неб...

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція під№693, в якій закликають відремонтувати дорогу сполученням «Гожули-Біологічне». Авторка петиції Діана Качур говорить, що аварійна дорога, яка сполучає ці два населені пункти є найбільшою проблемою села Біологічне, що входить до складу Полтавської територіальної громади.

«За роки існування незалежної України, асфальтне покриття на цій ділянці дороги жодного разу не підлягалося, а ні поточному, а ні капітальному ремонту. Як результат, ямки, які можна було раніше оминути, сьогодні ж досягли чималих розмірів, перетворившись на суцільні вибоїни, об'їхати які не лише важко, але й небезпечно», - пише авторка.

Вона також додає, що мешканці Біологічного ризикують найближчим часом залишитись поза межами цивілізаційних умов, які представники місцевої влади, як гаранти, повинні забезпечити своєму народові.

За словами Діани Качур, кількість населення селища складає близько 700 осіб, переважна більшість з яких - це молоді сім'ї із малолітніми дітьми.

«Село, розташоване за декілька кілометрів від міста Полтава, замість розвитку й процвітання роками занепадає. У результаті, екстрені служби приїздять на виклик із запізненням, що може коштувати комусь життя, служба таксі не погоджується приймати замовлення тільки-но чує "Біологічне", а маршрутні рейси часто не довозять пасажирів на роботу чи додому, бо на півдорозі втрачають, без перебільшень, колеса власного маршрутного транспорту, тому час від часу людям доводиться добиратися на своїх двох.Жителі Біологічного, попри відчай та часткову зневіру, все ж сподіваються, що їх почують! Адже таких "горе-доріг" в Україні не один і не два мільйони», -  наголошує авторка петиції.

Діана Качур закликає разом об'єднуватися та не бути байдужими. Якщо петиція набере достатню кількість підписів, ймовірно, проблема буде вирішуватися. 

За один день петиція набрала 10 голосів із 250 необхідних, для розгляду на комісії Полтавської міської ради.

Нагадаємо, що у Полтаві зареєстрували петицію щодо ремонту дороги на вулиці Сосюри, яка в період сезонних злив перетворюється в суцільну багнюку.

Щоб стежити за актуальними новинами, підписуйтеся на наш Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #біологічне-гожули #петиція
Оголошення
live comments feed...