• Головна
  • Пішла з життя видатна лікарка та науковиця Тетяна Кушнерева
10:40, 27 березня
Надійне джерело

Пішла з життя видатна лікарка та науковиця Тетяна Кушнерева

Пішла з життя видатна лікарка та науковиця Тетяна Кушнерева

Непоправної втрати зазнали рідні, друзі та науково-педагогічна спільнота ПДМУ

На 49-му році життя пішла засвіти   кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії № 2 Тетяна Кушнерева. Життєвий шлях Тетяни Вікторівни з 1991 р. пов’язаний з Полтавським державним медичним університетом відтоді, як вона вступила до Української медичної стоматологічної академії і яку закінчила у 1997 р. за спеціальністю «Лікувальна справа». Становлення як науковця відбувалось на кафедрі педіатрії № 2, де після закінчення інтернатури зі спеціальності «Педіатрія» Тетяна Вікторівна навчалась в клінічній ординатурі, а з 2001 року в аспірантурі на цій же кафедрі. У 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Зміни нейрогуморального і мікроцикуляторного гомеостазу у дітей з пієлонефритом та обґрунтування застосування системної терапії в їх комплексному лікуванні». З 2014 року працювала доцентом кафедри педіатрії № 2 відповідальною за навчально-методичну роботу кафедри. Її науковими інтересами були проблеми діагностики та лікування дітей з нефрологічною патологією та з найбільш поширеними захворюваннями респіраторної системи. Науковий доробок Тетяни Вікторівни становить більше 150 наукових праць, серед яких підручники, монографії, статті, патенти, нововведення.

Пішла з життя видатна лікарка та науковиця Тетяна Кушнерева, фото-1

" Ми пам’ятаємо її як Людину добру, чуйну, глибоко віруючу, працьовиту та віддану справі до кінця. Тетяна Вікторівна була взірцем сумлінного ставлення до своїх обов’язків, високої працездатності, умілої організації головних напрямків діяльності на кафедрі. Найціннішими її рисами були любов до людей, маленьких пацієнтів, професіоналізм, повага до особистості, мудрість, жіночість та людяність. На роботі вона була незамінним членом колективу, талановитим педагогом та науковцем. Тетяна Вікторівна ніколи не скаржилась на долю і попри важку хворобу вже з перших днів війни стала у стрій волонтерського руху та об`єднала навколо себе викладачів кафедри, які й надалі продовжуватимуть започатковану нею справу. Адміністрація університету на чолі з ректором, професором Вячеславом Жданом та науково-педагогічний колектив глибоко сумують з приводу смерті Тетяни Вікторівни, поділяють біль втрати з рідними. Царство Небесне й Вічна світла пам'ять!" - пишуть на офіційній сторінці ПДМУ

Прощання з Тетяною Вікторівною Кушнеревою відбудеться 27 березня 2023 року у залі прощань паталогоанатомічного бюро обласної лікарні о 12 год.30 хв.

Нагадаємо, Пішла з життя видатна полтавська науковиця Раїса Відєніна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікар #пам'ять #некролог
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...