• Головна
  • «Ігнорування сесії міської влади – шлях до узурпації влади» - голови фракцій про роботу депутатів
16:43, 24 березня
Надійне джерело

«Ігнорування сесії міської влади – шлях до узурпації влади» - голови фракцій про роботу депутатів

«Ігнорування сесії міської влади – шлях до узурпації влади» - голови фракцій про роботу депутатів

Як ми вже повідомляли, сьогодні в Полтавській міській раді мала відбутися сесія, яку скликав своїм розпорядженням виконуючий обов’язки міського голови Андрій Карпов. Впродовж тижня у міській раді відбувалися комісії, депутати обговорювали винесені на сесію питання (а їх у порядку денному було більше дев'яноста) але саме засідання… не відбулося. Тому що представники кількох фракцій у повному складі саботували засідання сесії.

Після опівдня в ПМР відбулася погоджувальна рада, на які прийшли Андрій Карпов, Євген Дикань, Сергій Каплін та Валерій Пархоменко і висловили свої думки щодо ситуації.

Подаємо їх без власних коментарів.

АНДРІЙ КАРПОВ:

Наші опоненти кажуть, що не прийшли нас сесію, бо там нібито багато «шкурняків». З моїх «шкурняків» - це допомога військовим і знесення радянських пам'ятників. Щодо всіх інших питань – це ті питання, які протягом місяця ми одговорювали з депутатами та узгоджували. Всі пропозиції були враховані і за погодження голів фракцій порядок денний винесли на сесію. Тому версія про неузгоджений порядок денний – неправда.

Ми чудово розуміємо, що зараз відбувається – центральна влада намагається захопити владу в Полтаві, блокуючи роботу сесії. І призвести або до створення військової адміністрації або «переламати» усіх інших депутатів. Ми маємо бути предаствниками громади а не своїх політичних сил перш за все. Узурпацію влади ніхто не допустить. Закликаю депутатів – прийдіть на сеію і проголосуйте за питання, що стосуються фінансування військових.

Я за те, аби провести сесію в максимально наближчі терміни – вже у понеділок, 27 березня о 10 годині. Першим ставимо питання про фінансування військових, другим – знесення пам'ятників.

ЄВГЕН ДИКАНЬ:

Найдивніше те, що питання, винесені на порядок денний, були обговорені на комісіях, і за них зокрема, голосували депутати, котрі сьогодні не прийшли на сесію. А ще дивно, коли вони приводили на постійні комісії своїх виборців, голосували за внесення питань на сесію, однак на питання: «Чи будете ви на сесії присутні?» - звучала відповідь : «Фракція поки що не вирішила». Наша фракція готова взяти участь в сесії в будь – якому форматі і розглянути усі питання життєдіяльності міста.

СЕРГІЙ КАПЛІН:

Потрібно розуміти, що відбувається насправді. А відбувається те, що йде боротьба за крісло секретаря міської ради. Відверто скажу, ця боротьба безглузда. Бо не кращий час займати цю посади і з посади йти через рік – два на вибори міського голови. Ви маєте блискучий приклад Олександра Шамоти. Я розумію, що у багатьох молодих депутатів – амбіції. І є бажання отримати цю посаду і потім утримувати.

Є й інший фактор. Фактор начальника Полтавської ОВА. Свого часу він почав боротьбу за контроль над містом. Бо розумів, що Мамай робить багато помилок, бо він розумів, що для нього це – воронка. Можливість взяти під контроль місто, бюджет якого дорівнює бюджету області. Але він загрався, бо не зміг консолідувати «Слуг народу» і визначитися з єдиним претендендентом. Якщо ви у них запитаєте – хто бачить себе на посаді секретаря, то отримаєте відповідь від кількох людей. Є навіть подружжя, де чоловік і жінка ще не визначилися, хто і з них більш гідний. Я не жартую. І практично всі гравці є несамостійними. Як виходити з ситуації? Ніхто не знає. Це шлях до паралічу влади у місті. Ми повинні прибрати «кукловода» . Тому починаємо формувати петицію до президента з проханням про відсторонення Луніна з посади начальника ОВА.

Є багато однодумців у різних районах. Будемо також доповідати військовим за свою діяльність – хто і чому не прийшов на сесію. А передумов для введенння ВА немає.

Отож, сесія має відбудтися вже у понеділок. Ми стежимо за розвитком подій і будемо інформувати про все у найших публікаціях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #депутати #порядок денний
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...