![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:38, 31 січня 2023 р.
Надійне джерело
У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО)
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Дон... У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
31-го січня у Свято-Успенському соборі міста попрощалися із українськими воїнами, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність України. Провести бійців у останній шлях прийшли кілька сотень жителів міста.
Панахиду провели священики на чолі із єпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором.
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у бо..., фото-1 У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у бо..., фото-2 У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у бо..., фото-3 У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у бо..., фото-4 У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у бо..., фото-5 У Полтаві провели в останню путь воїнів, які загинули у боях на Донеччині (ФОТО), фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Олександр Дрига, 1975 року народження, сержант, стрілець 116-ої бригади тероборони ЗСУ, загинув 20 січня під час виконання бойового завдання в районі міста Соледар Донецької області.
Сергій Брижак, 1972 року народження, молодший сержант, старшій водій-радіотелефоніст 72-ої механізованої бригади ЗСУ. Загинув 24 січня в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу міста Вугледар Донецької області.
Аркадій Піщанський, 1975 року народження, молодший сержант, командир відділення у 116-ій бригаді тероборони ЗСУ. Помер 24 січня у лікарні міста Дніпро внаслідок поранення, отриманого напередодні поблизу населеного пункту Парасковіївка Донецької області.
Олег Перетятько, 1973 року народження, штаб-сержант. Військову службу проходив на посаді заступника командира бойової машини у механізованій бригаді ЗСУ. Помер 26 січня внаслідок захворювання в місті Київ.
Іван Жук, 1975 року народження, старший солдат, старший стрілець 116-ої бригади тероборони ЗСУ. Загинув 27 січня в районі міста Соледар Донецької області.
Станіслав Молнар, 1984 року народження, молодший сержант, командир відділення у бригаді територіальної оборони ЗСУ. Загинув 26 січня поблизу міста Соледар Донецької області.
Андрій Лимарь, 1986 року народження, солдат, служив на посаді майстер-номера обслуги у 116-ій бригаді тероборони ЗСУ. Загинув 25 січня під час бойового зіткнення поблизу міста Соледар Донецької області.
Після панахиди рідні, близькі та друзі поклали квіти і попрощалися із загиблими захисниками.
Вічна слава героям! Вічна пам'ять...
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...