• Головна
  • Що робити, якщо вручили повістку за наявності бронювання від призову?
12:30, 31 січня 2023 р.
Надійне джерело

Що робити, якщо вручили повістку за наявності бронювання від призову?

Що робити, якщо вручили повістку за наявності бронювання від призову?
В Україні запровадили новий порядок бронювання військовозобов'язаних, який передбачає відстрочку від мобілізації для 50% та більше держслужбовців та працівників важливих для країни підприємств. Це випливає із постанови Кабінету міністрів №76 від 27 січня 2023 року. Заброньованим військовозобов'язаним надається відстрочка від призову на військову службу з мобілізації. Однак вона не може перевищувати:
  1. строку проведення мобілізації – для військовозобов’язаних, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування;
  1. шість місяців – для військовозобов’язаних, які працюють:
  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
У державних органах кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню та обіймають посади, має становити 50% кількості військовозобов'язаних – за винятком керівної ланки. Підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення у особливий період, мають бронювати 50% військовозобов'язаних працівників, але можуть і більше.
Бронювання, які вже надані працівникові за старою процедурою, будуть дійсні протягом строку, на який вони були надані.
Військовозобов'язаний, який має броню від призову і мобілізації, має носити всі документи із собою.

"Якщо документів не було і повістку вручили, то з усіма цими документами потрібно прибути до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, і цей порядок денний буде анульований", - заявив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Горбач.

Читайте також: Чи можна вручати повістки на вулиці під час війни: відповідь військового комісара

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #війна #солдати
Оголошення
live comments feed...