• Головна
  • Чи можна вручати повістки на вулиці під час війни: відповідь військового комісара
10:30, 30 січня

Чи можна вручати повістки на вулиці під час війни: відповідь військового комісара

Чи можна вручати повістки на вулиці під час війни: відповідь військового комісара

Повістки в Україні можуть вручати на вулиці або на блокпостах. Українці зобов'язані повідомляти в територіальні центри комплектування про всі зміни в сімейному стані або стані здоров'я, щоб можна було визначити кількість придатних до військової служби.

За словами головного військового комісара Львівської області Олександра Тищенка, українці стали забувати, що у них є не тільки права, а й обов'язки як у громадян країни, в тому числі й захист незалежності та територіальної цілісності України. При цьому він нагадав, що з першого дня мобілізації українці зобов'язані добровільно прийти у військові частини або на збірні пункти територіального центру комплектування для уточнення всіх даних.

"Ми не повинні бігати за кимось, щоб з'ясовувати які зміни в житті відбулися у кожного військовозобов'язаного. Але ігнорування ними своїх обов'язків, закріплених законодавством, змушує до проведення заходів з вручення повісток не тільки за місцем проживання та роботи громадян, а й у громадських місцях", - повідомив Тищенко в коментарі "Львівському порталу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...