• Головна
  • Лікування запою: ефективна допомога залежному від алкоголю
Новини компаній
09:34, 15 січня

Лікування запою: ефективна допомога залежному від алкоголю

Новини компаній

Запій являється характерним симптомом алкоголізму, який має відношення до другої чи третьої стадії алкогольної залежності. Це один з самих небезпечних станів, які загрожують здоров’ю людини. Супроводжується такий стане сильним похміллям, тому дуже важливо у потрібний час вивести з запою у домашніх умовах чи в клініці. Все це дозволяє усунути тяжкі наслідки. Адже перебуваючи під впливом запою, втрачається контроль над діями, організм переживає сильну інтоксикацію.

Надати потрібну допоможу зможе реабілітаційний центр для залежних, де є в наявності все необхідне для отримання ефективного результату. Головна мета допомоги полягає у тому, щоб звільнити пацієнта від алкогольної залежності. Також допомогти зрозуміти, що у житті є багато чого цікавого, заради чого варто жити та йти уперед.

Лікування запою: ефективна допомога залежному від алкоголю , фото-1

Головні симптоми запою: у чому полягає небезпека

Симптоми наявності запою здатні проявляти себе різним чином. Це все залежить від індивідуальної характеристики пацієнту. Його психічних та психологічних особливостей. Проте, можна розрізнити певні симптоми, які можна спостерігати частіше інших:

  • Залежний відчуває постійний потяг до алкогольних напоїв, не знає, коли зупинитися;
  • Спостерігається неадекватна поведінка, алкоголік відчуває агресію без причини, постійно змінюється настрій;
  • Алкоголік не відчуває голоду, може не спати. Все це може продовжуватися не одну добу підряд.

Головною небезпекою запою являється те, що алкоголік поводить себе практично або повністю не контрольовано. Все це провокує швидке та складне ураження організму. Якщо не допомогти людини вийти з запою, то це призведе до дуже поганих наслідків.

Можуть формуватися психічні розлади, починаючи від білої лихоманки до справжнього параноїдального стану. Алкоголік може робити спроби суїциду, впадати у тяжкі депресії. Щоб усунути симптоматику та приступити до лікування, необхідно спочатку вивести пацієнта з запою.

Як залишити заявку на проведення консультації

Щоб записатися на консультацію, потрібно залишити заявку на сайті чи одразу зателефонувати за вказаними номерами. Вам призначать час, дату, щоб розпочати нелегкий, але ефективних шлях до лікування від алкоголізму.

Не залишайте близьку людину наодинці з залежністю, бо у якийсь момент може стати запізно. Спеціалісти не допустять критичного стану, якщо до них вчасно звернутися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...