• Головна
  • «Вчорашній блекаут це була лайтверсія, ми маємо бути готовими до всього» - Дмитро Романов
11:16, 25 листопада
Надійне джерело

«Вчорашній блекаут це була лайтверсія, ми маємо бути готовими до всього» - Дмитро Романов

«Вчорашній блекаут це була лайтверсія, ми маємо бути готовими до всього» - Дмитро Романов

Як ми вже повідомляли, почалася сесія міської ради. Нагадаємо, попередньо на порядок денний планували винести понад 80 питань. Але після обговорень лишили одинадцять.

Перед початком сесії слово взяв Начальник ВЦА Полтавського району Дмитро Романов. Він висловив своє бачення щодо ситуації в місті під час блекауту:

« Вчорашній блекаут це була лайтверсія, ми маємо бути готовими до всього. Уявіть, якщо це знову станеться на тижні. Треба щоб всі депутати долучилися до облаштування центрів незламності. Щоб люди могли зігрітися. Із заявлених у переліку із горем пополам 14-20 пунктів! Кожному депутату потрібно взяти відповідальність за один-два три пункти незламності! Адміністрація зі свого боку допоможе адмінресурсом. Туди потрібно: буржуйка, генератор, старлінк, запас води та їжі» - наголосив Дмитро Романов.

У свою чергу міський голова Олександр Мамай розповів, що на пунктах обігріву встановили 17 генераторів. Ще 29 мають найближчим часом привезти у Полтаву. 

Звучали і інші пропозиції: щодо влаштування пунктів обігрву у приймальнях депутатів, у церквах тощо. 

Секретар міської ради Андрій Карпов сказав, що осередок партії ЄС мав намір влатувати пункт обігріву і своєму приміщенні, втім  вночі їм хтось побив вікна. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #депутати #порядок денний
Оголошення
live comments feed...