• Головна
  • Центр сучасної офтальмології: з турботою про ваш зір
Новини компаній
15:26, 22 листопада

Центр сучасної офтальмології: з турботою про ваш зір

Новини компаній

Очі – це не лише «озеро душі» як казали наші предки, а ще й складний орган зору. Саме завдяки зоровому аналізатору людина отримує 70-80% інформації про навколишнє середовище і може орієнтуватися в ньому. Різноманітні порушення зору суттєво знижують якість життя, обмежують фізичну та трудову активність, тому потребують негайної корекції. Займатися самолікуванням не можна, але й знайти «свого» лікаря-офтальмолога теж непросто. Потрібен кваліфікований офтальмолог Полтава? Саме час звернутися за допомогою до клініки нового покоління «Світогляд». Досвідчений фахівець центру спеціалізується на вітреоретинальній хірургії, а також на хірургії катаракти та глаукоми. Висококваліфікований лікар надає послуги консультування, запис на прийом – за телефоном, також можете замовити зворотній дзвінок.

Центр сучасної офтальмології: з турботою про ваш зір, фото-1

Центр сучасної офтальмології має у своєму розпорядженні повний спектр високотехнологічного діагностичного обладнання. Це дозволяє лікарям вчасно виявляти ті чи інші патології органів зору з метою призначення ефективного лікування. Клініка «Світогляд» пропонує послуги діагностики та лікування очних хвороб і відновлення зору.

Контроль якості зору: що треба знати?

Консультація офтальмолога рекомендована за наявності скарг на погіршення зору, появу больових відчуттів в очах, а також при таких захворюваннях, як цукровий діабет, атеросклероз, гіпертонічна хвороба та інші. Тривалий час захворювання очей можуть мати безсимптомний характер, тому не варто недооцінювати важливість профілактичних оглядів. Спеціалісти рекомендують мінімум один раз на рік відвідувати офтальмолога якщо у людини є:

  • Спадкова схильність до захворювань очей.
  • Високі зорові навантаження (робота з ПК).
  • Травми голови та очей в анамнезі.
  • Хронічні патології судин та порушення обміну речовин.

Своєчасне виявлення хвороби дозволяє мінімізувати наслідки патологій органів зору.

Центр сучасної офтальмології: з турботою про ваш зір, фото-2

Підбір окулярів та контактних лінз: консультація офтальмолога

Як обрати собі окуляри для покращення зору? Підбором засобів контактної корекції зору мають займатися висококваліфіковані лікарі-офтальмологи. Це комплекс офтальмологічних послуг, метою яких є точне визначення гостроти зору та виявлення порушень рефракції (аметропії). Методи корекції короткозорості, далекозорості та астигматизму визначає лікар з урахуванням побажань клієнта центру.

Оптика Полтава – забезпечує підбір контактних лінз та окулярів, що коригують патології зору будь-якої складності. Сучасні технології дозволяють швидко вирішити найскладніші оптичні завдання.

  • За умови придбання окулярів – послуга підбору надається безкоштовно.
  • При придбанні контактних лінз – клієнт отримує знижку на «підбір корекції».

Якими б не були ваші вимоги до якості зору на різних відстанях, досвідчені лікарі зроблять все можливе аби підібрати вам найкращий варіант серед всіх можливих.

Безопераційна корекція зору

Ортокератологічні лінзи («нічні лінзи») безболісно та абсолютно безпечно змінюють оптичні властивості ока. Корекція зору відбувається під час сну. Придбати такі лінзи в Полтаві можете в центрі «Світогляд» за попереднім записом. Завдяки тому, що лінзи вирівнюють центр рогівки, змінюється спосіб заломлення світла. Перші результати корекції можна спостерігати вже протягом кількох днів, але може знадобитися і декілька тижнів.

Нічні лінзи – це чудовий метод корекції зору без окулярів, денних контактних лінз чи лазерної операції. Така лінза мінімально впливає на рогівковий епітелій, дозволяє оку дихати, але якісно змінює його форму, спрощує поверхню рогівки до фізіологічно правильної кривизни. Запрошуємо вас отримати консультацію досвідченого лікаря, який займається ортокератологією на базі офтальмологічного центру «Світогляд».

Записуйтесь на прийом не виходячи з дому за телефоном +38(050) 405-20-00 або +38(097) 405-20-00. Бережіть себе та своє здоров’я! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...