• Головна
  • Мінпраці підтримує полтавський ВАТ "Склоприбор"
15:51, 18 серпня 2009 р.

Мінпраці підтримує полтавський ВАТ "Склоприбор"

Уряд обрав курс щодо підтримки тих підприємств, які навіть в умовах кризи за всяку ціну прагнуть зберегти свій кадровий потенціал. На багатьох із них відбувається фінансування профілактичних заходів за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Як заявила міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова (повідомили в прес-службі міністерства), переконливим прикладом ефективності своєчасної державної підтримки може служити ВАТ "Склоприбор", що на Полтавщині. 17 серпня ц.р. це підприємство заявило про вихід із простою і відновлення обсягів виробництва - завдяки отриманій допомозі.

"Надання 223 працівникам відміченого підприємства допомоги по частковому безробіттю дало можливість зберегти колектив і запобігти звільненню працівників. На сьогодні підприємство має реальні перспективи щодо подальшої стабільної роботи", - сказала Денісова.

Міністр також відзначила, що робота в цьому напрямку проводитиметься і надалі.

На даний час надання допомоги з часткового безробіття також здійснюється на ВАТ "Чернігівське хімволокно", ВАТ "Трестжитлобуд - 1" і АОЗТ "Курязький ДБК" (Харківська обл.), ТОВ "Тусмо" (Житомирська обл.), ВАТ Трест "Київміськбуд-2", ВАТ "СКФ Україна" (Волинська обл.), Запорізьке ВП "Неон" УТОГ і ВАТ "Кіровський ковальський завод "Центрокуз" (Луганська обл.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...