• Головна
  • Найбільший хліб у світі презентують на ярмарку
13:51, 18 серпня 2009 р.

Найбільший хліб у світі презентують на ярмарку

Здобний коровай вагою 160 кілограм презентує Полтавський хлібокомбінат (ТМ «Живий хліб») на відкритті Сорочинського ярмарку 19 серпня. Після того, як представники Книги українських рекордів зафіксують новий світовий рекорд, велетень зможуть скуштувати всі бажаючі. Вага нового хліба-героя на 10 кілограм перевищує колишній світовий рекорд. Над створенням майбутнього рекордсмена працювало п'ятеро висококваліфікованих пекарів, які для замісу здоби використовували 105 кілограм муки, 155 курячих яєць та 4, 5 кілограм дріжджів. В результаті розмір короваю склав 2 завширшки і 3 метри у довжину.

Розрізати і оцінити смак "живої" здоби першим зможе Президент України Віктор Ющенко.
"Сорочинський ярмарок з кожним роком стає все більш популярним і ВАТ «Полтавський хлібокомбінат» завжди з задоволенням приймає участь та частує своїх споживачів новими видами продукції. У цьому році ми вирішили здивувати усіх найбільшим короваєм в Україні» - зазначив генеральний директор ВАТ ПХК Віталій Балихін.

Полтавський хлібокомбінат 11 років бере участь в Сорочинському ярмарку. Протягом п’яти днів заходу з 19 по 23 серпня у презентаційному павільйоні Полтавського хлібокомбінату, декорованого під традиційний український млин, окрім дегустації 33 видів продукції, гостям і учасникам ярмарку буде запропонована розважальна програма. Зокрема, на другий день ярмарку всі, хто бажає, зможуть взяти участь у конкурсі з поїдання хліба та хлібобулочних виробів на швидкість. Найспритніший їдець отримає набір прекрасних хлібів від ТМ "Живий хліб".
Продукція Полтавського хлібокомбінату під торгівельною маркою «Живий хліб» існує три роки. Це більше десяти найменувань різних хлібобулочних виробів, випечених за унікальною рецептурою, в основі яких лежить поєднання старовинних українських рецептів і новітніх технологій. Продукція ТМ «Живий хліб» не лише має приємний смак, аромат, вона наділена здатністю не черствіти впродовж семи днів. А поєднання всіх необхідних вітамінів і мінералів з оптимальною кількістю білка створюють унікальну за своїм складом базу для оздоровлення організму. Живий хліб – це стовідсотково натуральний продукт, без добавок хімічних речовин і консервантів. Хліб і хлібобулочні вироби Полтавського хлібокомбінату поставляється в Полтавську, Київську, Дніпропетровську та Харківську області. Плануються постачання до Росії, Німеччини та Польщі. Щодня хлібокомбінат випускає більше 80 тонн виробів.
Кожен рік гості Сорочинського ярмарку купують близько десяти тонн хлібних виробів комбінату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...