• Головна
  • Чи потрібно у Полтаві відновлювати роботу «McDonald’s»? (ОПИТУВАННЯ)
14:30, 12 серпня
Надійне джерело

Чи потрібно у Полтаві відновлювати роботу «McDonald’s»? (ОПИТУВАННЯ)

Чи потрібно у Полтаві відновлювати роботу «McDonald’s»? (ОПИТУВАННЯ)

Нагадаємо, в Україні із 24-го лютого – дня початку повномасштабного російського вторгнення – припинили роботу ресторани мережі «McDonald’s». Учора, 11-го серпня, у компанії повідомили про відновлення роботи ресторанів у Києві та містах у західних областях України.

Це рішення у McDonald’s ухвалили після консультацій із українськими посадовцями, постачальниками тафахівцями безпеки. Роботу ресторанів мережі відновлюватимуть поетапно. У заяві компанії йдеться про те, що у першу чергу будуть займатися відновленням ланцюгів постачання, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів та впровадженням розширених процедур та протоколів із безпеки працівників та клієнтів.

Про відновлення роботи ресторану у Полтаві мова поки що не йде. Проте багато наших читачів постійно про це запитують. Ми ж, у свою чергу, хочемо запитати наших читачів – «Чи потрібно зараз відновлювати роботу McDonald’s у Полтаві?».

Нагадаємо, раніше більшість наших читачів у опитуванні проголосували за онлайн-формат навчання для полтавських школярів.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, потрібно
78,9%
Ні, це не на часі
21,1%
#Полтава #МакДональдз #опитування #місто #відновлення
Оголошення
live comments feed...