• Головна
  • McDonald’s відновлює роботу. Але запрацюють ресторани не скрізь
16:32, 11 серпня 2022 р.
Надійне джерело

McDonald’s відновлює роботу. Але запрацюють ресторани не скрізь

McDonald’s відновлює роботу. Але запрацюють ресторани не скрізь

Ресторани закриті від 24 лютого. Але сьогодні стало відомо - McDonald’s відновить роботу у Києві та західних областях України. Підготовка до відкриття займе ще кілька місяців.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці McDonald’s.

Рішення про відновлення роботи ухвалили після консультацій з українськими посадовцями, постачальниками, фахівцями з безпеки, а також після прохань співробітників повернутися до роботи.

У компанії планують запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів.

“Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів”, – йдеться у заяві компанії.

Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що повернення великої американської компанії - це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

"Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається", - написав він.

Читайте також: Переможець Всесвітніх ігор тайбоксер із Полтавщини Олег Приймачов розповів про відчуття під час переможного Гімну України, створення добровольчого формування «Легіон» та важливість підготовки в умовах війни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#McDonald’s #відкриття #ресторани
Оголошення
live comments feed...