• Головна
  • У бою за Україну загинув Валерій Лапухін з Полтавщини
13:30, 10 серпня

У бою за Україну загинув Валерій Лапухін з Полтавщини

У бою за Україну загинув Валерій Лапухін з Полтавщини

“5 серпня, виконуючи бойове завдання в районі с.Велика Новосілка Донецької області, загинув головний інженер підприємства Валерій Лапухін, так і не зустрівши своє 30-річчя”, - повідомили колеги чоловіка. 


Вони також розповіли, що у Валерія залишилась дружина, син та донька, батьки та сестра. Він любив їх понад усе в своєму житті.

“Валерій був найкращим другом, незамінним колегою – все вмів, швидко вчився, мега відповідально робив свою роботу, швидко просувався кар’єрними сходами… У 2015 році, прийшовши працювати фахівцем з логістики, згодом став головним інженером агрофірми.

Валерій для нас завжди залишиться живим, молодим, поруч. Нам болить до крику…і ніщо не осушить наші сльози. Ми глибоко сумуємо та співчуваємо родині нашого Героя. Не пробачимо ворога – ніколи.

Спочивай з Богом, наш рідний”,- зазначили у пості.

Користувачі соціальної мережі також висловлюють свої співчуття у коментарях під постом. 

Vas Elena 

Боже, який красивий, розумний і дуже молодий! Царство Небесне Герою Ангелу України! Світла пам'ять і велике спасибі. Царство Небесне. 

Ірина Гудзь 

За наш спокій, віддають своє життя найкращі сини України. Вічна пам'ять Герою. Схиляємо голову перед світлою пам'яттю Захисника України. Щирі співчуття, родині та близьким знайомим, колегам, побратимам. 

Настя Рева 

Скільки ще щастя було попереду у нашого Валерія, скільки справ, ідей і мрій… неможливо уявити біль родини, бо свій біль просто розриває на шматки. Хочеться допомогти словом і ділом близьким, але таке відчуття безсилля, такий ступор, неможливо описати цей стан, просто хочеться забрати горе, зберегти від страждань. Ми тримаємося, виходить не дуже добре. Впевнена в одному, що таку людину ми будемо пам’ятати і любити вічно. Валера в наших серцях. Він наш ГЕРОЙ, він ГЕРОЙ нашої країни! 

Олеся Животовская

Коли читаєш чи чуєш за загибель наших захистників, то виникає питання: "Скільки ще?!" Шкода, смуток, тяжкість на серці... Та коли ти знаєш людину особисто, то розривається душа на дрібні частинки, це неможливо стерпіти, це просто не вкладається в голові!!! Наш Герой! Так гарно про тебе написали! Ти такою був гарною, веселою Людиною саме з великою літери... і залишишся таким в наших серцях і пам'яті... Немає слів втіхи для рідних... Немає пояснення -за що?! Не справедлива доля! НЕ ПРОБАЧИМО! Царство небесне, тобі Валера...спочивай... Любитимемо і пам'ятатимемо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна втрата захисник Полтавщина
Оголошення
live comments feed...