• Головна
  • ТОВ «Сорочинський ярмарок» обіцяє прибрати 2 гектари сміття
09:40, 18 серпня 2009 р.

ТОВ «Сорочинський ярмарок» обіцяє прибрати 2 гектари сміття

Хто прибере 2 гектари сміття на розпайованій землі, розташованій за кілометр від ярмарку, праворуч в сторону Шишак, біля лісу? Це дуже хвилює голову Миргородської районної ради Павла Кандибу. За його словами, величезні купи сміття назбиралися протягом декількох років на розпайованих землях. «Вже 10 років ніхто не вирішує цю проблему» - зазначив він Новинам Полтавщини. Місяць тому тут сталася пожежа, внаслідок якої ледь не загорівся ліс неподалік звалища, лише завдяки оперативним діям працівників лісництва, вогонь вчасно помітили та відтягли палаючу купу сміття від лісу - зазначив Кандиба.

Землі належать шишацькій агрофірмі, яку очолює Андрій Цьова, він вже не знає що й казати людям, у яких він орендує розпайовані земельні ділянки. Адже тут неможливо нічого сіяти через сміття, обурює те, що вивозять сміття вже під саму автотрасу і звалище може незабаром дійти й до самого селища.

Директор ТОВ «Сорочинський ярмарок» Олександр Любченко заперечує провину організатора ярмарку у створенні такої купи сміття. «Ми працюємо лише 5 днів на рік, це несправедливе обвинувачення» - зазначив він і пообіцяв, що вже 18 серпня бульдозери все приберуть. «Ми домовилися – завтра цієї купи сміття не буде!» - пообіцяв він. Також він зазначив, що цього року на ярмарку збільшиться кількість сміттєвозів. „Якщо в минулому році на території ярмарку працював лише один сміттєвоз, то в цьому році їх буде як мінімум 3” – зазначив він.

Також 18 серпня ТОВ «Сорочинський ярмарок» обіцяє заключити угоди з двома підприємствами Полтави та Великої Багачки на вивіз сміття за ціною 12,80 грн. за 1 м³. «Вважаю цей тариф непомірно великим, адже в Полтаві ціна вивезення сміття складає лише 4,5 грн. за 1 м³» - відзначив Любченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...