• Головна
  • Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом
19:30, 4 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом

Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом

На інформаційному ресурсі «Освіта.ua» оприлюднили рейтинг закладів вищої освіти Полтави та Полтавщини у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2022 року. Лідерські позиції у рейтингу зайняли Полтавський державний медичний університет та Полтавська політехніка. Обидва заклади входять до ТОП-55 найкращих університетів України. Такий рейтинг є надзвичайно важливим для вступників та є відображенням науково-освітнього потенціалу університету.

У консолідовану рейтингу закладів вищої освіти України у 2022 році «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла перше місце серед багатопрофільних університетів Полтавської області.

А Полтавський державний медичний університет став першим у рейтингу закладів вищої освіти Полтавщини.

-Наука і освіта попри війну – наше гасло, і я дякую колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за самовіддану працю і вагомі досягнення. Ми пропонуємо вступникам, які не пов’язують своє життя з медициною, великий вибір спеціальностей (майже 100!), найсучасніші умови навчання і великі можливості. Університет, в якому 200-річні традиції поєднані з сучасністю! Пишаємось тим, що прославляємо Полтавщину в науково-освітній сфері і продовжуємо розвивати вищу освіту України. Наше відповідальне завдання – підготувати фахівців, які розвинуть економіку держави, відбудують інфраструктуру і зміцнять імідж України як інноваційної, високотехнологічної країни. Разом відбудуємо Україну, забезпечимо енергетичну незалежність, економічну безпеку та фінансову стабільність! Запрошуємо на навчання до високорейтингового, класичного університету – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!» – прокоментував рейтинг ректор, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, раніше Полтавська політехніка увійшла до Програми підтримки, анонсованої Борисом Джонсоном.

Також у квітні «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підписала договір про співробітництво в умовах воєнного стану із Каразінським університетом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська політехніка #рейтинг #освіта #університет #Полтава #навчання
Оголошення
live comments feed...