• Головна
  • У другій міській лікарні Полтави освоїли новий вид ортопедичних операцій
13:25, 21 липня
Надійне джерело

У другій міській лікарні Полтави освоїли новий вид ортопедичних операцій

У другій міській лікарні Полтави освоїли новий вид ортопедичних  операцій

Для 25 річного пацієнта, якому виконали операцію все почалося з того, що він отримав травму коліна під час занять спортом. Після цього чоловік не міг нормально ходити – відчував сильний біль. За допомогою звернувся до КП «2-а міська лікарня ПМР», де віднедавна почали освоювати травматологічні операції, виділили кілька палат для таких хворих.

« Хочемо, аби населення міста і області могло отримати якомога ширший спектр хірургічної допомоги» - говорить директор КП «2-а міська лікарня ПМР», професор Максим Дудченко.

Лікарі провели необхідні дослідження, і вперше за час існування лікарні виконали операцію за унікальною методикою - пластику передньої хрестоподібної зв'язки коліна з використанням ауотрансплантанту сухожилля квадріцепса тієї ж нижньої кінцівки. Операція пройшла успішно – пацієнта виписали вже на другий день. А за два тижні він повністю відновиться і зможе нормально ходити – говорить говорить В.О. завідувача хіругічним відділенням №2 Олексій Кизименко:

«При таких травмах, як розрив хрестоподібної зв'язки з'являється нестабільність колінного суглоба. Під час фізичних навантажень дуже травмується його хрящ. Це призводить до наступних реакцій, таких як: синевіти, бурсити, постійний біль, щостворюють пацієнтові дискомфорт. Таке оперативне втручання є перспективним, аджев подальшому надасть змогу суттєво збільшити і наблизити об'єм високотехнологічної допомоги населенню міста Полтави та області. То ж звертаємося до всіх, хто має подібні проблеми з колінними суглобами: якщо у вас з'явилися первинні або є хронічні болі у колінах – мизапрошуємо на огляд до КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР»

В подальшому – каже Олексій Кизименко - об'єм ортопедичної та травматологічної допомоги буде тільки збільшуватися. Лікарі вже зараз посилено над цим працюють, переймаючи досвід колег.

Отож, якщо в отримали травму, чи маєте подіьні проблеми і потребуєте консультації та лікування  -  звертайтеся КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР.

Електронне направлення не обов'язкове. При собі мати паспорт.

В.О. завідувача хірургічним відділенням №2Олексій Олексійович Кизименко.Контактний телефон: +380669386174

 Читайте також: Читайте також:В КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» лікують тяжкі рани за принципами доказової медицини

«Щороку в Полтаві виявляють близько півтори тисячі випадків захворювання на цукровий діабет» - ендокринолог Ельвіра Кайдашева

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КП "2 - а міська лікарня ПМР" #травматологи #операції #Олексій Кизименко
Оголошення
live comments feed...