• Головна
  • Важливо у воєнний час. Що потрібно знати перед покупкою пластикових вікон? | «Енфілд Віндовс» радить
Новини компаній
17:31, 28 червня 2022 р.

Важливо у воєнний час. Що потрібно знати перед покупкою пластикових вікон? | «Енфілд Віндовс» радить

Новини компаній

Важливо у воєнний час. Що потрібно знати перед покупкою пластикових вікон? 

Вже чотири місяці українці вимушено переглядають раніше збудовані плани щодо облаштування своїх квартир та будинків. Причина зрозуміла: повномасштабна війна. Але є така частина ремонту, яку не можна нехтувати і в цей складний час. Йдеться про придбання, заміну чи ремонт вікон, які залишаються головним захистом сім'ї перед довкіллям. І тут важливо знати про те, як правильно вибирати металопластикові вікна та двері – існує 4 важливі нюанси, про які ми розповімо у цій статті.

як правильно вибрати пластикові вікна

як правильно вибрати пластикові вікна

Як правильно вибрати пластикові вікна? 

Купівля вікон ПВХ для вашого будинку – дуже вигідна інвестиція. Адже це не тільки красивий і стильний вигляд приміщення, але ще й суттєва економія засобів в опалювальний період, що особливо важливо при опалюванні, що дорожчає. Майстри компанії «Енфілд Віндовс», які виконують ремонт пластикових вікон у Києві, Полтаві та інших містах України, розповіли нам, на що варто звернути увагу при купівлі вікон. Озброївшись цим посібником, ви зможетезробити правильний вибір.

Який профіль для вікон найкращий? 

Профіль - це основа вікна, тому він має бути якісним і мати достатню товщину. Це дозволить на довгі роки забезпечить хорошу тепло- та шумоізоляцію, геометричну стабільність та довговічність вікна. Переконайтеся, що виробник дає 10-річну або більше гарантій на систему профілю. Так ви будете впевнені, що з часом пластик не деформується і не змінить колір. Уточніть також, який матеріал використовується для виробництва профілю: вторинна сировина здешевлює готовий продукт, але не гарантує хорошу якість.

який профіль пластикових вікон найкращий

який профіль пластикових вікон найкращий

Майстри «Енфілд Віндовс» рекомендують віддати перевагу профілю класу А, товщина стінок якого становить від 3 мм (наприклад, профіль вікон Rehau та Salamander). Це дозволяє краще утримувати тепло в приміщенні та підвищує звукоізоляцію. Важливим параметром є товщина стінок металу, з якого виготовляють армір, що знаходиться всередині пластикового профілю. Вона має бути не менше 1,5 мм, щоб забезпечити стійкість до деформацій при навантаженнях.

Який склопакет кращий? 

Від холоду, протягів та вологості приміщення захищає склопакет, тому до його вибору також потрібно підходити відповідально. Вибираючи склопакет, зверніть увагу на такі параметри:

● Захист від сонячних променів. Для цього варто придбати тоноване скло зі спеціальним покриттям. Вони захистять стіни, штори, меблі та інші предмети від ультрафіолету, що сприяє вицвітанню. При цьому оптичні властивості такого скла повністю зберігаються.
● Звукоізоляція. Дуже важлива характеристика для тих, хто живе поблизу джерел сильного шуму – а зараз тихих місць практично не залишилося. Щоб підвищити звукоізоляцію склопакета, виробники збільшують товщину скла та закачують у повітряну камеру спеціальний інертний газ.
● Теплоізоляція. Важлива характеристика вікон у будь-якому житловому приміщенні, так як вона дозволяє суттєво економити на опаленні в холодну пору року. При виробництві енергозберігаючих вікон виробники використовують газове заповнення склопакета та спеціальне зовнішнє напилення. Рекомендуємо для засклення будинку чи квартири замовляти вікна зі склопакетами не менше 32 мм завтовшки, формула склопакета 4-12-4-8-4i.

Що потрібно знати про фурнітуру? 

Металопластикове вікно досить важке. При частому відкриванні та закриванні піддається навантаженням. Тому на фурнітурі краще не заощаджувати. Вибирайте комплектуючі, що виготовлені європейськими виробниками. Майстри "Енфілд Віндовс", наприклад, рекомендують звернути увагу на фурнітуруавстрійського виробника MACO.

При виборі віконних механізмів враховуйте також те, що за допомогою додаткових елементів можна розширити функціональні можливості вікна та, наприклад, додати мікропровітрювання. У холодну пору року він дозволить провітрювати приміщення, не випускаючи багато тепла назовні.

сервісне обслуговування та ремонт пластикових вікон

сервісне обслуговування та ремонт пластикових вікон

І пам'ятайте головне: яку б дорогу фурнітуру ви не вибрали для вікна, продовжити термін її експлуатації може тільки регулярне сервісне обслуговування. Якщо вчасно не регулювати і не змащувати віконні механізми, то незабаром навіть найдорожчі комплектуючі зламаються, і їх доведеться ремонтувати або міняти повністю.

Не забуваємо про якісний монтаж 

Велике значення при виборі металопластикового вікна також має його монтаж. Адже навіть найдорожче та якісне вікно не гарантує хорошу тепло- та шумоізоляцію, якщо воно буде неправильно встановлено. Найчастіші проблеми, які можуть виникнути після встановлення, - це утворення цвілі, промерзання вікон у місцях примикання до отвору та протяг з-під підвіконня. Такі недоліки виникають через те, що монтажникі заощадили на монтажній піні та недостатньо утеплили підвіконну зону вікна.

Тому монтаж пластикових вікон потрібно довіряти лише перевіреним та досвідченим фахівцям.

У блозі на сайті компанії «Енфілд Віндовс» https://enfield-windows.com/  ви також знайдете інші корисні рекомендації правильного вибору вікон та того, як їх обслуговувати. Серед актуальних тем, розміщених у блозі: Як правильно вибрати склопакет для пластикових вікон? І чим вони відрізняються?”; "Який ущільнювач для вікон найкращий і як вибрати?"; “Чому потіють вікна? Як позбутися конденсату?”; "Як самостійно обслуговувати пластикові вікна, і чому це потрібно робити регулярно?"; "Чому продуває з пластикових вікон та як вирішити проблему?"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...