• Головна
  • У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну
11:27, 26 травня
Надійне джерело

У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну

У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну

Нова мала операційна розташована у приймальному відділенні. Необхідність у ній виникла, зважаючи на військові події  в Україні. Перебудовувати свою роботу змушені й  медики. Розуміючи це, для обміну   досвідом директор КП "2 - а міська лікарня" професор Максим Дудченко запросив  до Полтави колег, які працювали і продовжують працювати у "гарячих"  регіонах. Отриману від них інформацію узагальнили, зробили висновки і адаптували до власних умов.

У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну , фото-1

« Це було надзвичайно цінно - почути з перших вуст про роботу колег в умовах війни. Ніхто не розкаже більше і докладніше, ніж безпосередній учасник подій. За результатами розмови ми провели нараду, під час якої вирішували, що вдосконалимо і змінимо у своєму закладі. Дійшли згоди – необхідно змінити логістику прийому пацієнтів у разі виникнення екстремальних ситуацій, коли, скажімо, одразу до лікарні прибуде велика кількість поранених і кожна хвилина має значення для порятунку найважчих з них» - розповів директор КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», професор Максим Дудченко.

Порадившись, вирішили розгорнути додаткову малу операційну безпосередньо у приймальному відділенні.

« Зробили це за кілька тижнів, власними силами. Забезпечили необхідним обладнанням та медикаментами, враховуючи рекомендації, отримані лікарями з «гарячих точок». Сподіваємося, що Полтаву оминуть бойові дії, але при цьому маємо бути готовими до будь – якого розвитку подій і надавати термінову медичну допомогу у повному обсязі. І ми готові це робити двадцять чотири години на добу» - підсумував Максим Дудченко.

У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну , фото-2
У КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» відкрили нову операційну , фото-3

Читайте також: В КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» лікують тяжкі рани за принципами доказової медицини

«Щороку в Полтаві виявляють близько півтори тисячі випадків захворювання на цукровий діабет» - ендокринолог Ельвіра Кайдашева

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#операційна #лікарня #медицина #Дудченко
live comments feed...