• Головна
  • Сонячне затемнення 30 квітня: чого чекати?
13:30, 27 квітня
Надійне джерело

Сонячне затемнення 30 квітня: чого чекати?

Сонячне затемнення 30 квітня: чого чекати?

Як відомо, 30 квітня на нас чекає сонячне затемнення в знаку Тельця. У свою чергу воно відкриє так званий коридор затемнень. Він триватиме до 16 травня. Це буде час дуже сильного емоційного підйому, різних починань.

Що це означає для людей?

З 23 квітня до 23 травня не рекомендується приймати життєво важливі рішення.

За словами відомої української астрологині Анжели Перл, із давніх-давен люди боялися затемнень, бо в цей час завжди відбувалися незаплановані події. Астрологиня запевняє, що хвилюватися нема про що, оскільки затемнення символізує прогрес. Навіть якщо ми не відчуємо його впливу відразу, саме життя підштовхне нас до змін на краще.

Найчастіше в сонячне затемнення відбуваються події, які нечасто трапляються: народження дітей, шлюб, розлучення, еміграція, зміна кар'єри. « Енергія затемнень допомагає зрушити з насидженого місця, найкраще довіритися тому, що відбувається та йти за течією» - радить стрологиня.

Слід також зауважити, що тілець – це знак, котрий символізує фінанси, нагромадження. Також Телець відповідає за систему розрахунків, землю, продукти харчування — у цей період можуть бути перебої з продовольством.

Крім цього, Тельцем керує планета кохання Венера. Отже, сонячне затемнення може програти у двох життєвих сферах. У когось із фінансами, у когось — із коханням.

Із великою ймовірністю в багатьох почнеться новий цикл життя, тому що в нинішньому затемненні братиме участь Уран. Це планета, що символізує різкі зміни, свободу, революцію, прогрес. Уран — планета майбутнього, вона символізує прогресивні погляди на життя. Можуть бути зміни, пов'язані зі зв'язком, зокрема кібератаки, оскільки будь-яка планета програється як зі знаком плюс, так і зі знаком мінус.

За матеріалами відкритих джерел

Середа в Україні буде теплою та майже без дощів – синоптики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #фінанси #успіх
live comments feed...