• Головна
  • У Полтаві станція швидкої допомоги готується до Євро-2012
17:00, 17 серпня 2009 р.

У Полтаві станція швидкої допомоги готується до Євро-2012

В рамках підготовки до Євро-2012 Полтавську станцію швидкої медичної допомоги відвідав заступник міністра охорони здоров'я Володимир Юрченко. Він позитивно оцінив її роботу, ознайомившись із функціонуванням диспетчерської служби, дистанційно-діагностичного комп'ютерного центру, зустрівся з лікарями. Йшлося, насамперед, про надання медичної допомоги постраждалим на автошляхах області, приведення цієї допомоги до євростандартів.

Полтавським медикам це під силу. Щорічно станція виконує близько 100 тисяч викликів, за 7 місяців поточного року їх було 52437. Бригади оснащені необхідною апаратурою та медикаментами. Нині на станції проводиться робота з удосконалення комп'ютеризації диспетчерської служби. У дистанційно-діагностичному центрі апробують новітню телеметричну систему на базі повно функціонального кардіографа, який здатний одночасно здійснювати запис ЕКГ на місці виклику і передавати її до центру через систему мобільного зв'язку.

З 2007 року працівниками станції проводиться тромболітична терапія препаратом «Металізе» хворим з гострим інфарктом міокарда. Наразі така допомога надана 31 пацієнту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...