• Головна
  • На медицину у Полтавській області виділили 100 млн гривень
15:30, 8 квітня
Надійне джерело

На медицину у Полтавській області виділили 100 млн гривень

На медицину у Полтавській області виділили 100 млн гривень

Сьогодні, 8 квітня, відбулося позачергове засідання Полтавської обласної ради. На сесії депутати ухвалили кілька важливих рішень щодо розподілу коштів. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

На медицину у Полтавській області виділили 100 млн гривень, фото-1

Так, на медицину області виділили додаткових 100 млн гривень. Кошти підуть на закупівлю нового обладнання, ліків, реагентів - 78 млн, а також на капітальний ремонт відділення комп'ютерної томографії КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» - 5 млн. У ньому ж буде встановлений перший на Полтавщині лінійний прискорювач, який область закупила на початку цього року.

Окрім того, 5,3 млн грн витратять на придбання тотальних ендопротезів суглобів.

Відповідно до ініціативи Полтавської військової адміністрації та обласної ради сьогодні була проведена сесія для того, щоб ми могли перерозподілити кошти обласного бюджету на окремі потреби охорони здоров'я, закупівлю матеріальних ресурсів для підтримки громад. Тому що з першого дня вимушеної хвилі переселенців з тимчасово окупованих територій до Полтавської області, виникла необхідність підтримати цих людей. На перших засадах − це була волонтерська підтримка, потім підключилися громади. І зараз виснажується певний ресурс, тому виділяються кошти в резервний фонд для закупівлі матеріально-технічного ресурсу. Продуктовий ресурс буде спрямовано до громад. Окремо в нас виділено 100 млн грн на медицину. Згідно нашої програми ці кошти будуть спрямовані на відповідні потреби. На бюджетній комісії це питання депутатами було підтримано.

Сама сесія відбулася у складний період, коли йде війна. Звісно, емоцій дуже багато, але не потрібно на них піддаватися. Саме наша єдність є запорукою нашої подальшої перемоги, - сказав голова Полтавської облради Олександр Біленький.

На медицину у Полтавській області виділили 100 млн гривень, фото-2

Нагадаємо, раніше На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень для харчування переселенців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #Полтава #лікарня #бюджет #область #обласна рада #сесія #ремонт #онкодиспансер
live comments feed...