• Головна
  • На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень для харчування переселенців
16:00, 7 квітня
Надійне джерело

На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень для харчування переселенців

На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень для харчування переселенців

На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень, які спрямують на забезпечення харчуванням переселенців. Про це під час відеоконференції із представниками обласних ЗМІ повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

На Полтавщині із обласного бюджету виділять 100 мільйонів гривень для харчування переселенців, фото-1

Начальник Полтавської ОВА зауважив, що харчуванням переселенців займалися місцеві громади та волонтери, але їх резерви вичерпуються. Тому він прийняв рішення про виділення 100 мільйонів на харчування для переселенців. Ці кошти не спрямовуватимуть до місцевих громад, а одразу спрямують на закупівлю необхідних продуктів, тому що, цитуємо «є деякі керівники громад, я їм не довіряю».

Дмитро Лунін також закликав місцеві ради прийняти аналогічні рішення про виділення коштів. І фінансувати харчування переселенців із співвідношення 50 на 50 (50% - обласний бюджет, 50 відсотків – місцевий).

Голова ОВА повідомив, що у області очікують близько 68 тисяч офіційно зареєстрованих переселенців. Для їх харчування, згідно із розрахунками, на місяць потрібно близько 80-88 мільйонів гривень

Також Дмитро Лунін додав, що місто Полтава перевантажене. Адже окрім переселенців, які зареєструвалися, є велика кількість тих, хто приїхав самостійно. Щодо резервів, то Полтавщина може прийняти іще 15-20 тисяч переселенців по всій області. Однак проблемою є те, що переселенці не хочуть їхати, приміром, до Оржиці чи Кобеляк – всі хочуть до Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів.

Раніше міський голова Полтави Олександр Мамай розповів, скілький витрачає на утримання переселенців міський бюджет.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #переселенці #кошти #утримання #обласний бюджет
live comments feed...