Надавач першого робочого місця звільнятиметься від єдиного соцвнеску.

Відтепер відповідно до закону «Про зайнятість населення», який набув чинності з 1 січня, роботодавці, які братимуть на роботу молодь та осіб віком від 50 років, звільнятимуться від сплати єдиного соціального внеску протягом першого року.

По це повідомила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва сьогодні на спільному засіданні Полтавського обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та обласної робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в режимі селекторної наради.

«Якщо раніше ми проводили лише роз’яснювальну роботу то  сьогодні вже є механізм стимулювання. Так роботодавець, який працевлаштовує молодь на перше робоче місце, а також осіб віком від 50 років строком не менш ніж на 2 роки, буде отримувати компенсацію витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного соціального внеску, протягом першого року», – зазначила Катерина Клавдієва.

За її  словами особливу увагу зараз приділяють працевлаштуванню випускників ПТУ та вишів, осіб звільнених з лав армії і не мали першого робочого місяця. Тобто молоді на перше робоче місце.  

Також заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича розробилисистему стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом проведення в Законі України «Про зайнятість населення».

Заступник голови облдержадміністрації звернув особливу увагу на необхідність посилення координації дій структурних підрозділів, що входять до складу робочої групи, з метою підвищення рівня відповідальності та спрямувати особливу увагу на дотримання підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності та незалежного рівня підпорядкування вимог трудового законодавства, забезпечення відповідного реагування по фактах тіньової зайнятості та нелегальної виплати заробітної плати.

Учасники наради визначили основні проблеми з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, необхідність підвищення ефективності і результативності роботи місцевих робочих груп з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов