• Головна
  • Чому процес буріння свердловини слід доручити професіоналам?
Новини компаній
16:00, 22 лютого

Чому процес буріння свердловини слід доручити професіоналам?

Новини компаній

Полтава — місто, яке активно розвивається і розбудовується. У зв'язку з цим виникає великий попит на послуги з буріння свердловин під фундаменти. А разом з ним з'являється багато питань: використовувати набивні чи забивні палі, зайнятись процесом самостійно чи доручити замовнику та багато інших.

Редакція нашого порталу звернулась за консультацією до компанії «Бурові технології». Їхні фахівці поділилися з нами особливостями процесу буріння свердловин та розповіли, чому краще доручити цю роботу професіоналам.

Чому у будівництві в містах віддають перевагу набивним палям над забивними?

Чому процес буріння свердловини слід доручити професіоналам?, фото-1

Щоб отримати відповідь на це питання, звернімо увагу на визначення понять. Набивні палі, або ж буронабивні — це конструкції, які створюються безпосередньо на будмайданчику та встановлюються у вже вибурену свердловину. А забивні палі являють собою готові залізні або залізобетонні труби, які вбиваються в ґрунт спеціальним обладнанням.

Технологія створення фундаменту за допомогою набивних паль широко використовується при зведенні споруд в густозабудованих ділянках та на майданчиках з нестійким ґрунтом. Це зумовлено рядом їхніх переваг над забивними конструкціями:

  • Монтування набивних паль має низький рівень шуму, на відміну від процесу забивання труб. Тому в умовах міського будівництва, особливо в житлових районах, «тихіший» варіант є більш актуальним.
  • Встановлення набивних паль відбувається шляхом заміщення вибуреного ґрунту бетоном, тому ця технологія не чинить динамічний вплив на землю та фундаменти сусідніх будинків.
  • Використання буронабивних паль — оптимальний варіант для будівництва в безпосередній близькості до інших споруд, оскільки спосіб їх встановлення запобігає обвалу.
  • Прокладання міцного фундаменту за допомогою набивних конструкцій можливе не тільки вертикально, але й горизонтально та навіть під нахилом.

Три причини, чому процес буріння слід доручити професіоналам?

Чому процес буріння свердловини слід доручити професіоналам?, фото-2

Фундамент — це основа споруди, від якої залежить все подальше будівництво, тому треба дотримуватись серйозного підходу при його створенні. Легковажність у цьому питанні може обернутися катастрофою, тому фахівці радять звертатись тільки до професійних будівельників.

У «Бурових технологіях» розповідають, що забудовники частіше обирають саме набивний процес створення фундаменту як найбільш надійний. І найперший та найважливіший етап у цій технології — буріння свердловини. Це досить трудомісткий процес, що потребує спецтехніки, якісних будматеріалів та точних розрахунків. Звісно, ви можете самостійно зайнятися справою, та все ж фахівці радять доручати такі важливі будівельні роботи професіоналам.

Причина 1. Проведення розрахунків

Перш ніж розпочати будівництво, потрібно провести теоретичну підготовку. З чого вона складається? З розмітки пальового поля, за допомогою якої позначаються місця для буріння. При роботі над нею потрібно одночасно враховувати найрізноманітніші деталі — від складу ґрунту до кінцевого розміру будівлі.

Схема розміщення паль повинна бути чіткою, але самостійно опрацювати всі нюанси та провести розрахунок досить складно. Тим паче якщо ви раніше не мали справи з подібним процесом. Зведення ж фундаменту за неточною розміткою в кращому випадку призведе до перекосу будівлі, а в гіршому — до повного руйнування. Тому, щоб не ризикувати, краще звернутись до кваліфікованих підрядників.

Причина 2. Підбір спецтехніки

Важливим критерієм також є вибір обладнання для буріння свердловин. При самостійній роботі можна використовувати ручні інструменти чи мотобури. Але їхній головний недолік полягає у відносно маленькому діаметрі шнеків — від 40 до 50 см. Є можливість взяти потрібну спецтехніку в оренду, але не кожен зможе нею керувати. Через це виникає потреба у наймі спеціаліста, який допоможе пробурити свердловини.

Окрім бурових установок необхідні й будматеріали для паль — металеві каркаси, бетон, труби для обсади та інше. Тож до витрат на оренду додається відразу ще декілька нових пунктів. Компанії, що займаються встановленням набивних паль, пропонують комплекс послуг: спецобладнання, готові матеріали та кваліфікованих виконавців.

Причина 3. Швидкість роботи

Самостійна підготовка та робота по технології набивних паль може зайняти тижні чи навіть місяці. Можна пришвидшити цей процес та зекономити власні сили, звернувшись до підрядника. Так ви залучите до свого будівництва відразу цілий штат спеціалістів, а тому перші помітні результати не змусять довго чекати. Плюсом буде й те, що послуги з буріння свердловин включають також попередню експертну оцінку. Отримавши її ще перед початком робіт, ви краще зорієнтуйтесь в плануванні бюджету та в термінах здачі проєкту.

Професійні послуги — запорука надійності

Набивні технології зарекомендували себе як найкращий варіант створення довговічного фундаменту. Будівельники широко використовують даний метод, тому що він дозволяє зводити основу під будь-які проєкти, попри щільність інфраструктури та складність геологічної ситуації. Все більше забудовників звертаються саме до кваліфікованих спеціалістів, щоб отримати швидкий та надійний результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ТОВ "УМБК"
23 лютого, 16:48
Дуже чітко описана механіка буріня. Компанію ТОВ "УМБК" саме займається бурінням паль, ми маємо великий досвід в влаштуванні паль, та достатню кількість бурових установок та сформованих бригад. Якщо ви бажаєте замовити наші послуги зателефонуйте нам 380673858126.
Оголошення
live comments feed...