• Головна
  • Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці
09:29, 21 лютого
Надійне джерело

Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці

Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці

18 лютого т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін оглянув хід будівництва нового мосту через річку Дніпро у Кременчуці.

Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці , фото-1

«Новий Кременчуцький міст – надзвичайно складний проєкт. Він вимагає злагодженої командної роботи, щоб усі сили підрядника йшли на будівництво, а не бюрократію. Тому Полтавська облдержадміністрація координує вирішення багатьох супутніх питань. Одне з таких – викуп нежитлових будівель, на місці яких будуть опори майбутнього моста», – сказав Дмитро Лунін. За результатами огляду, очільник області поставив завдання голові РДА протягом березня провести незалежну оцінку будівель, перемовини з власниками, щоб якнайшвидше викупити споруди. На об’єкті підрядна організація працює цілодобово. Тут уже змонтований бетонний завод, мобільне містечко для працівників та причал, з якого відправлятиметься вся техніка й обладнання для будівництва. Всього на будівництві мосту задіяні близько 250 українських та турецьких фахівців. Нині вже влаштовано 25 сталевих труб за допомогою віброзанурювача та дизель-молота без виїмки ґрунту на лівому пілоні. Діаметр кожної труби – 2 метри. Наразі триває подальше занурення з допомогою розбурювання породи всередині труби та бетонування паль. Нагадаємо, новий Кременчуцький міст через Дніпро будують в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці , фото-2

Він стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, опори якого звели ще у 1872 році. Наявну споруду визнано аварійною, яка давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області.

Дмитро Лунін оглянув хід будівництва вантового мосту в Кременчуці , фото-3

Читайте також як тривають рествраційні роботи у Полтавському обласному краєзнавчому музеї

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Велике будівництво #програма #реконструкція
Оголошення
live comments feed...