• Головна
  • Навіщо потрібні харчові барвники?
Новини компаній
16:15, 17 лютого

Навіщо потрібні харчові барвники?

Новини компаній

Навколо харчових барвників створили так багато міфів, що вже достатньо важко дістатися до суті: чи вони дійсно настільки шкідливі для здоров’я? Можливо, все не так страшно, як пишуть деякі користувачі Мережі, та існують «хороші» суміші для забарвлення?

Дійсно, так воно і є: у харчовій промисловості за правилами можна використовувати тільки безпечні для здоров’я людини інгредієнти – та якщо вам потрібно харчові барвники купити у Києві, ви можете зробити це без зусиль.

Навіщо потрібні харчові барвники?, фото-1

Для чого потрібні харчові барвники?

Немає секрету у тому, що зовнішня привабливість продукту виступає запорукою його успішного продажу. Перше, на що ми звертаємо увагу – саме зовнішній вигляд, і тільки після цього починаємо вивчати склад та дивитися на інші характеристики.

Колір продукту залежить від його природних «даних», а також від наявності барвників. Це можуть бути цілком природні інгредієнти: морква, яєчний жовток, буряк та інші продукти, пігмент яких дозволяє надати виробу яскраве забарвлення.

Під час зберігання та обробки багато харчових продуктів втрачають «рідний» пігмент, та для того, щоб повернути виробам апетитний вигляд, виробники додають харчові барвники.

Якими вони повинні бути?

Якщо вам потрібно купити тваринний білок, харчові барвники, спеції та інші допоміжні у виробництві харчових продуктів інгредієнти, варто звернутися до відповідальної компанії.

Є певний перелік дозволенних до використання харчових барвників, та усі виробництва, які діють згідно з чинним законодавством, не порушують правил.

Технологічні вимоги до цих інгредієнтів досить суворі. Хороші харчові барвники повинні:

  • забезпечувати інтенсивне фарбування навіть при використанні невеликої кількості;
  • забезпечувати стійкість фарбування;
  • не мати вираженої біологічної активності;
  • розчинятися у воді (або жирах).

Харчові фарбники, у першу чергу, повинні рівномірно та швидко розподілятися по масі продукту. Це забезпечить його якісне фарбування.

Що залежить від виробника

Shafranspice – компанія, яка надає дійсно якісну продукцію з гарантією. Ви можете придбати за гарними цінами спеції, харчові барвники, соєвий протеїн, консерванти, ароматизатори, різноманітні суміші.

Компанія займається власним виробництвом спецій вже більше 10 років: спеціалісти добре розуміють, що таке «преміальна якість», та що потрібно найбільш примхливим покупцям!

Зверніться до спеціалістів Shafranspice, та отримайте вичерпну консультацію з будь-якого питання: ви дізнаєтесь все про спеції та харчові добавки! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...