• Головна
  • Промислова хімія Loctite — види та правила використання
Новини компаній
13:00, 7 лютого

Промислова хімія Loctite — види та правила використання

Новини компаній
Промислова хімія Loctite — види та правила використання, фото-1

Без застосування промислової хімії неможливі багато виробничих процесів. Такі засоби очищають поверхні, покращують показники адгезії або застосовуються для збільшення міцності матеріалів. Ці препарати також беруть участь у багатьох хімічних реакціях, без яких виробництво не може бути можливим.

В інтернет-магазині Hydraulic.ua можна замовити такі засоби від найкращих виробників — наприклад, Loctite — з доставкою по Києву та Україні: https://hydraulic.ua/loctite-promislova-khimiya/.

Види та застосування промислової хімії

У категорію промислової хімії можна віднести безліч груп коштів за призначенням. Це і знежирюючі препарати, і знезаражуючі засоби для очищення та інші види. Також часто використовуються на виробництвах:

  • препарати для видалення корозії;
  • конверсійні субстанції;
  • клеї;
  • мастильні матеріали.

Асортимент таких засобів досить великий, тому під будь-які виробничі потреби можна знайти потрібний склад. Крім того, використовувати такі препарати можна не лише в умовах великого виробництва, а й на невеликих підприємствах і навіть у побуті.

Техніка безпеки при використанні засобів промислової хімії

Незважаючи на те, що виробники постійно вдосконалюють формули, роблячи їх все більш безпечними для людини та навколишнього середовища, використання промислової хімії вимагає суворого дотримання правил безпеки:

  1. Під час роботи з агресивними хімічними речовинами потрібно використовувати засоби персонального захисту: рукавички, маски, робочі костюми, окуляри та респіратори.
  2. Необхідно суворо дотримуватися вказівок, що наведені в інструкціях до препаратів, та проводити всі роботи на відкритому повітрі.
  3. Якщо агресивні хімічні речовини потрапили на ділянку шкіри або слизової оболонки, необхідно якнайшвидше призупинити їх контакт з ураженою поверхнею та терміново звернутися до найближчого медичного співробітника.

Засоби “Loctite” та їх переваги

Компанія “Loctite” — це великий виробник промислової хімії, що входить до виробничої групи Henkel. Хімічна продукція цього бренду відрізняється високою якістю складів, що забезпечує найкращі виробничі характеристики. 

В асортименті компанії є клеї різного складу та призначення, герметики та фіксатори, а також засоби для очищення різних поверхонь. Крім того, компанія виробляє лінійки мастильних матеріалів для обслуговування більшості видів гідравлічного обладнання.

Для розробки та створення таких матеріалів використовуються нові технології, а самі препарати доступні по всьому світу. Препарати “Loctite” відрізняються високою ефективністю своєї дії. Так, різьбові герметики компанії надійно фіксують різьблення в механізмах за рахунок полімеризації засобу між витками різьблення. Клеї миттєвої дії розроблені за новими формулами, що забезпечують кращі показники адгезії з моментальним затвердінням при кімнатній температурі.

Промислова хімія від “Loctite” може використовуватись на виробництві будь-якого масштабу, а також у побуті — для невеликого ремонту простих пристроїв популярні клеї та мастильні матеріали від цього виробника.

Весь асортимент продукції бренду “Loctite” доступний в інтернет-магазині Hydraulic.ua — ви можете замовити ці склади з онлайн-оплатою та швидкою доставкою по Києву та в будь-яке місто України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...