• Головна
  • Заклади фахової передвищої освіти Полтавщини готуються до нової процедури акредитації освітньо-професійних програм
20:00, 31 січня 2022 р.
Надійне джерело

Заклади фахової передвищої освіти Полтавщини готуються до нової процедури акредитації освітньо-професійних програм

Заклади фахової передвищої освіти Полтавщини готуються до нової процедури акредитації освітньо-професійних програм

 У 2022 році розпочинається акредитація освітньо-професійних програм коледжів і технікумів за новими вимогами відповідно до наказу Міністерства освіти і науки освіти України “Про затвердження Положення про акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти”, що набрав чинності 24 грудня 2021 року.

Організовує і проводить процедуру Державна служба якості освіти України, розповіла начальник відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Любов Єлізарова.

Акредитація освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти відбудеться за оновленою процедурою і абсолютно новими критеріями. Вона базується на найкращих традиціях та практиках технікумів і коледжів та передбачає вироблення сучасних підходів, де на перший план вийшли якість освітніх послуг і потреба в них здобувачів освіти та стейкхолдерів.

Перед стартом оновленої процедури акредитації Управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області за участі представників Державної служби якості освіти України та Державної освітньої установи. “Навчально-методичний центр з питань якості освіти” нещодавно проведено онлайн-семінар для управлінських команд закладів фахової передвищої освіти Полтавщини, в якому взяли участь близько 100 осіб.

6 закладів фахової передвищої освіти Полтавської області у 2022 році планують проходження акредитації освітньо-професійних програм за новими вимогами:

1. Відокремлений структурний підрозділ Миргородський фаховий коледж імені М.В. Гоголя Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”; 2. Лубенський лісотехнічний фаховий коледж;

3. Відокремлений структурний підрозділ “Полтавський фаховий коледж Полтавський фаховий коледж Національного університету харчових технологій”;

4. Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

5. Полтавський фаховий кооперативний коледж;

6. Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський фаховий коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» Докладніше про новації у процедурі акредитації освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти розміщено на веб-сайті Державної служби якості освіти України.

Читайте також: Звідки братимуть кошти на підвищення зарплат полтавським лікарям?

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #акредитація #заклади
Оголошення
live comments feed...