• Головна
  • Яким знакам зодіаку пощастить цього тижня, а хто має працювати наполегливіше: гороскоп на тиждень
08:30, 31 січня 2022 р.
Надійне джерело

Яким знакам зодіаку пощастить цього тижня, а хто має працювати наполегливіше: гороскоп на тиждень

Яким знакам зодіаку пощастить цього тижня, а хто має працювати наполегливіше: гороскоп на тиждень

Цього тижня на нас чекає чимало важливих астрономічних явищ. Про це розповідають астрологи. Так, молодий місяць 1 лютого загострює багато тем, пов’язаних з боротьбою за свободу, з конфліктом між нововведеннями і усталеними правилами і традиціями, між владними структурами.

Наступна важлива подія відбудеться 4 лютого – розворот Меркурія з ретроградності у прямий рух. Це означає, що ми вже можемо йти вперед, втілювати у життя ідеї, про які розмірковували останні два з половиною тижні.

Загалом початок тижня виглядає більш напруженим. До кінця тижня стане зрозуміло, як діяти та реалізувати свої плани.

Овен

Занадто енергійна та імпульсивна поведінка Овнів може сприяти виникненню конфліктних ситуацій із партнерами. Контролюйте свої дії, і тоді ви багато зробите протягом тижня, вирішите завдання, які довго обтяжували, перешкоджали досягненню мети. У особистих взаєминах все розвивається стрімко, але важливо пам'ятати про те, що один неправильний крок або слово може відкинути вас у вихідну точку. Надлишок енергії можна з користю звільняти у спортзалі, займаючись фізичними вправами, активним відпочинком.

Телець

У вас можливі потрясіння у кар’єрі, у роботі, статусі. Особливо в тому випадку, якщо ви не працювали над довгостроковою метою. Наразі краще йдуть справи у тих, хто чітко бачить картинку, куди йде, краще працюється над старими проектами. Ймовірно, доведеться доводити, що ви по праву займаєте своє місце. Гарний час, щоб зав’язувати контакти, спілкуватися з людьми, особливо з тими, кого ви поважаєте. В особистих стосунках планується потепління.

Близнюки

Для Близнюків досі актуальне завершення справ. Ви можете віддати борги, виконати обіцянки. На початку тижня ви можете виявити, що якісь непередбачені обставини втручаються у ваші плани, але є можливість вплинути на них. Головне – зібрати максимум достовірної інформації. Ви зараз можете відчувати знервованість, кілька разів змінювати свою думку. Потерпіть ще трохи, ця знервованість пройде, коли ви дійсно побачите картинку повністю, і зможе ухвалювати спокійні, адекватні рішення.

Рак

Раки зможуть домовитись із начальством, вирішити матеріальні проблеми, отримати додаткові ресурси для просування своїх інтересів. Починається період трансформації вашої фінансової сфери, порушується тема ваших пріоритетів, цінностей та власної значущості. Ви звільняєтеся від похмурих думок, минуле більше не заважає вам планувати та будувати своє життя так, як вам подобається. Те, що раніше ховалося від вас або було недоступне, тепер стає очевидним і зрозумілим, допомагає зробити потрібні висновки.

Лев

Активне соціальне життя, зміцнення дружніх зв'язків, нові знайомства, зустрічі з однодумцями роблять ваше життя яскравим, цікавим, що задовольняє вас у всіх напрямах. Вдало складуться відрядження, відвідування офіційних інстанцій, фінансових установ. Ви відчуваєте легкість у висловленні ваших почуттів та інтересів, можете успішно впливати на розум вашого партнера, чоловіка та членів сім'ї. З'являються нові можливості для запуску проєкту чи розширення своєї справи.

Діва

Діви, для вас цей тиждень може здатися трохи затягнутим за часом, питання вирішуватимуть повільніше, ніж хотілося. Можливо доведеться займатися питаннями, пов’язаними з вашими дітьми. Може розкритися якась інформація про них, і вам доведеться якось діяти. Не намагайтеся занадто сильно їх контролювати, але ситуації бувають індивідуальні. Також цей тиждень підходить для того, щоб знайти прихильників, залучити партнерів на свій бік, особливо якщо у вас є якийсь вагомий проект і не вистачає рук.

Терези

Для Терезів цей тиждень стане періодом стабілізації, стратегічного планування, створення бази майбутніх довгострокових проєктів. Це час виконання бажань та світлих подій, покращення ситуацій у всіх життєвих сферах. З'являється нова мета, реалізацію якої видно в найближчому майбутньому. Розширюється горизонт ваших можливостей, ви знайдете нові знайомства та творчі ідеї.

Скорпіон

Відбуваються зміни у соціальній сфері, у кар'єрі, починається період глобальної перебудови вашого світосприйняття та реальності загалом. Хороший час запровадження передових методів, для переорієнтації на новий вид діяльності. Також і для підписання контракту, знаходження компромісних рішень з діловим партнером або чоловіком. Ви можете успішно взяти на себе роль лідера в сім'ї або в парі на цей період.

Стрілець

Багато в чому це ваш час. Ви зараз відчуваєте опору, знаєте, що і як робити. Ви можете грамотно розпорядитись своїми ресурсами. Цікавий період для того, щоб брати участь в освітніх проектах, довгострокових поїздках (або поїздках, пов’язаних з довгостроковими проектами). Будьте обережними з витратами та вкладеннями. Підтримайте своїх партнерів, їм зараз нелегко. У майбутньому вони також допоможуть вам розв’язувати різні питання.

Козеріг

Настав час для нових можливостей та нового життєвого циклу. Відкриваються додаткові фінансові можливості, всі неприємні ситуації, пов'язані з фінансовою сферою, успішно завершуються. Гарний час для початку нової кар'єри, зміни сфери діяльності, внесення змін до трудових взаємин. Слушний період для вдосконалення професійних навичок, початку проходження курсу підвищення кваліфікації.

Водолій

Цілюще впливають на сімейні стосунки спільні вечори та пікніки, а на любовні стосунки – романтичні поїздки та прогулянки. Спільна інтелектуальна діяльність приносить задоволення. Настав час для втілення в реальність всіх ваших заповітних планів та мрій. Змінюється коло вашого спілкування, колектив, з'являються нові друзі, однодумці, корисні соціальні зв'язки. Поліпшується ситуація у фінансовій сфері.

Риби

Успіх цього тижня залежить від того, як ви вибудовуєте стосунки. У вас зараз може бути дуже активне спілкування. Ваші друзі, однодумці, групи людей, з якими спілкуєтеся, можуть пропонувати іноді несподівані, але цінні ідеї. Зверніть особливу увагу на своє здоров’я, тому що це не дуже вдалий час, особливо початок тижня. На початку тижня краще нічого важливого не купувати через ретроградний Меркурій. А ось наприкінці тижня ви можете зробити помилкові покупки.

Читайте також: В Україні анонсували підвищення пенсій: кому варто на це чекати

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #знак зодіаку #зірки #астрологи #тиждень #прогноз
Оголошення
live comments feed...