• Головна
  • Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення
Партнерський спецпроект
11:00, 29 січня 2022 р.
Надійне джерело

Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення

Партнерський спецпроект
Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення

Тривають прийоми депутатів «Рідного міста» різних рівнів. Усі вони допомагають полтавцям розв’язувати проблеми, які ігнорує міська влада.

Наприклад, мешканці будинку на Вавілова, 1/15 звернулися до депутата міської ради Максима Венгровського. Люди прохають освітлити багатоповерхівку із зовнішнього боку та заасфальтувати алею. Там колись прокладали комунікації, а наслідки так і не ліквідували.

Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення, фото-1

Мешканка вулиці Миру на прийомі депутатки Подільської райради Анни Колодяжної поскаржилася на розбиту машинами дорогу, якою неможливо ходити, тим більше, возити візочок з дитиною.

Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення, фото-2

Мешканці провулку Соборності, 51 хочуть, щоб міська влада нарешті відремонтувала тут міждворовий проїзд. Перед цим чиновники, як це майже завжди в них буває, посилалися на брак коштів. Депутатка обласної ради Тетяна Юрченко повторно звернеться до них, щоб вплинути на ситуацію.

Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення, фото-3

Традиційно багато проблем у віддалених мікрорайонах і селищах. Депутатка Київської райради Алла Серган підготувала повторне звернення до міського голови щодо капітального ремонту двох аварійних гребель у напрямку до вул. Сорочинської в Івонченцях.

Проблеми полтавців, депутатські прийоми, пошук вирішення, фото-4

За всіма порушеними питаннями депутати від єдиної партії полтавців «Рідне місто» готують офіційні звернення до владних структур, які б мали самі робити те, що входить до кола їх безпосередніх обов’язків. Мешканці не повинні страждати від байдужості й непрофесійності чиновників!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #Полтава #політична партія #проблеми #вирішення #громадяни #прийом
Останні новини
Оголошення
live comments feed...