• Головна
  • Немає підстав для хвилювання: у «Полтаватеплоенерго» пояснили ситуацію із підвищенням тарифів
15:30, 25 січня 2022 р.
Надійне джерело

Немає підстав для хвилювання: у «Полтаватеплоенерго» пояснили ситуацію із підвищенням тарифів

Немає підстав для хвилювання: у «Полтаватеплоенерго» пояснили ситуацію із підвищенням тарифів

Сьогодні, 25 січня, завдяки посередництву очільників Полтавської обласної державної адміністрації і Полтавської обласної ради відбулися перемовини представників «Полтаватеплоенерго» та НАК «Нафтогаз».

Як виявилося, побоювання «Полтаватеплоенерго» щодо вимушеної зупинки теплопостачання вже у лютому або перегляду вартості послуг виявились передчасними. Про це розповіли у прес-службі підприємства.

Після оприлюднення намірів НАК «Нафтогаз України» змінити умови постачання блакитного палива для «Полтаватеплоенерго», через заборгованість підприємства за природний газ, ця інформація була сприйнята полтавськими теплоенергетиками дещо перебільшено.

«Хочемо наголосити, «Полтаватеплоенерго» постійно дбає про комфорт полтавців та добре усвідомлює недопустимість будь-яких перебоїв із теплопостачання упродовж опалювального періоду, а отже наміри НАК «Нафтогазу» змінити умови газопостачання підприємства були сприйняті полтавськими тепловиками із пересторогою.

Натомість, завдяки посередництву очільників Полтавської обласної державної адміністрації і Полтавської обласної ради на сьогоднішніх перемовинах із газопостачальною організацією було отримано підтвердження того, що реалізація намірів держави, щодо компенсації різниці між фактичними витратами «Полтаватеплоенерго» на надання послуг та тарифами на послуги в платіжках полтавців, відбувається в робочому порядку», - пояснили представники «Полтаватеплоенерго».

А отже, полтавцям ані перегляд вартості послуг в поточному опалювальному сезоні, ані зупинка теплопостачання в розпал опалювального сезону — не загрожує!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тепло #Полтаватеплоенерго #Полтава #газ #Україна #опалювальний сезон #зима
Оголошення
live comments feed...