![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:30, 29 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році
![Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мелодичність, релігійні вподобання, співзвучність з прізвищем та по батькові, мода чи вплив родичів – невичерпний список підстав, на які орієнтуються полтавці під час вибору імені новонародженим дітям.
Так, у 2021 році органи державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) реєстрували як традиційні, так і маловживані імена.
Серед найпоширеніших жіночих імен на Полтавщині були: Анастасія, Аліса, Марія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія та Уляна. Серед чоловічих – Артем, Дмитро, Захар, Єгор, Максим.
«Серед рідковживаних жіночих імен фахівці юстиції реєстрували: Власта, Зухра, Ділара, Лірра, Любава, Міа Белла, Саміра та Теона. Хлопчикам полтавці також давали нетрадиційні імена, зокрема Алан, Даніель, Серафім та Тадей», - зазначила начальни ця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.
Очільниця додала, що з початку 2021 року на Полтавщині було видано понад 8 тисяч перших документів малюків – свідоцтв про народження.
Читайте також: Як забезпечити себе ліками на час довгих вихідних?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
14:50, 22 липня
16
live comments feed...