• Головна
  • Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році
15:30, 29 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році

Якими незвичними іменами на Полтавщині називали малюків у 2021 році

Мелодичність, релігійні вподобання, співзвучність з прізвищем та по батькові, мода чи вплив родичів – невичерпний список підстав, на які орієнтуються полтавці під час вибору імені новонародженим дітям.

Так, у 2021 році органи державної реєстрації актів цивільного стану у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) реєстрували як традиційні, так і маловживані імена.

Серед найпоширеніших жіночих імен на Полтавщині були: Анастасія, Аліса, Марія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія та Уляна. Серед чоловічих – Артем, Дмитро, Захар, Єгор, Максим.

«Серед рідковживаних жіночих імен фахівці юстиції реєстрували: Власта, Зухра, Ділара, Лірра, Любава, Міа Белла, Саміра та Теона. Хлопчикам полтавці також давали нетрадиційні імена, зокрема Алан, Даніель, Серафім та Тадей», - зазначила начальни ця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

Очільниця додала, що з початку 2021 року на Полтавщині було видано понад 8 тисяч перших документів малюків – свідоцтв про народження.

Читайте також: Як забезпечити себе ліками на час довгих вихідних?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #Полтава #діти
Оголошення
live comments feed...