• Головна
  • Прийняти бюджет Полтави «на ходу» міській владі не вдалося
Політичні новини
19:00, 23 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Прийняти бюджет Полтави «на ходу» міській владі не вдалося

Політичні новини
Прийняти бюджет Полтави «на ходу» міській владі не вдалося

«Бюджетна презентація» продемонструвала бажання чиновників покласти полтавцям під ялинку «кота в мішку».

По-перше, матеріали депутатам роздали лише вчора ввечері. За такий короткий час та ще й без пояснень повноцінно опрацювати проєкт бюджету Полтавської територіальної громади неможливо.

По-друге, навіть на побіжний погляд видно, що отриманий проєкт – дуже загальний, і цілком очевидно, що багато сумнівних видатків приховані в «нейтральних» статтях.

По-третє, на презентації скупу інформацію зачитували з аркуша. Відповіді на питання члени нашої команди не дочекалися. А нас цікавили й зарплати медиків, і видатки на харчування школярів, й фінансування ЖКГ.

Лідер єдиної місцевої партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко наголосив:

- Бюджет – найголовніший фінансовий документ, за яким Полтавська територіальна громада житиме наступний рік. Тому й приймати його слід виважено, обґрунтовуючи кожну статтю видатків, а не за сім днів до Нового року та ще й у такому «полегшеному» режимі. Бюджет має показувати відповідальність міської влади перед полтавцями й готовність вирішувати їх першочергові проблеми.

Депутати готують свої бюджетні пропозиції. Вони постали внаслідок постійної взаємодії з полтавцями і спрямовані на захист їхніх інтересів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Рідне місто #бюджет #обговорення
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...