• Головна
  • Управління майном комунальної власності міста про оголошення Конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна
12:00, 26 липня 2021 р.

Управління майном комунальної власності міста про оголошення Конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна

Управління майном комунальної власності міста про оголошення Конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення н...

Управління майном комунальної власності міста про оголошення

Конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна Полтавської міської територіальної громади

1. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - громадська будівля, складовими якої є частина площею 7144,5 кв.м та частина площею 1404,3 кв.м. Місцезнаходження об’єкта: м. Полтава, вул. Соборності, 36. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

2. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 153,4 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Зіньківська, 78. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

3. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 33,7 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Героїв Сталінграду, 24, корп.1. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

4. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 14,7 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Ватутіна, 29. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

5. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 26,3 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Головка, 4. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

6. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 12,3 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Опитна, 3. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

7. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 7,6 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Європейська, 243. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

8. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 17,3 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Михайла Грушевського, 12. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

9. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 9,4 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Великотирновська, 31. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

10. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 8,1 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Героїв АТО, 75. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

11. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 8,3 кв.м. Місцезнаходження об’єкта:м. Полтава, вул. Колективна, 8. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень та частини нежитлових приміщень, зокрема, порівняної площі.

12. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 42,4 кв.м. Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Супрунівка, вул. Нафтовиків, 5. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень, зокрема, порівняної площі.

13. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлові приміщення загальною площею 84,6 кв.м. Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Супрунівка, вул. Нафтовиків, 9. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень, зокрема, порівняної площі.

14. Назва об’єкта оцінки: об’єкт комунальної власності - нежитлове приміщення в житловому будинку загальною площею 20,0 кв.м. Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., Полтавський р-н,с. Супрунівка, вул. Нафтовиків, 15. Мета оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду. Замовник робіт та платник виконаних робіт: Управління майном комунальної власності міста. В якості подібного буде враховуватись практичний досвід з оцінки приміщень, зокрема, порівняної площі.

Виконані звіти з оцінки майна мають бути прорецензовані оцінювачами, які мають не менш ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна.

Учасникам конкурсу необхідно подати до Управління майном комунальної власності міста конкурсну документацію, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу ФДМУ від 16.01.2018 № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за №198/31650, зі змінами, внесеними наказом ФДМУ від 11.02.2020 №227, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2020 за№ 225/34508) (далі - Положення).

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинних сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, якими передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки, а також вимогам до учасників конкурсу, передбаченим розділом ІІ Положення.

Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у І, ІІ, ІІІ розділах Положення та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за формами, встановленими в додатках 3- 5 Положення. У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначати загальну вартість робіт. За результатами аналізу звітності, проведеного Фондом державного майна України (лист від 24.02.2021 №10-59-3947 «Щодо формування показників очікуваної найбільшої ціни надання послуг з оцінки об’єктів оцінки в ІІ півріччі 2020 року»). Зазначена вище ціна послуг з оцінки майна буде розглядатися конкурсною комісією, як максимальна під час обрання переможця. Конкурсні пропозиції, які перевищують зазначені, не будуть враховані.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті не пізніше, ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурс відбудеться 06 серпня 2021 року о 10-00 год. в Управлінні майном комунальної власності міста за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, к.144.

Робоча група знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, к.153б.

Телефон для довідок: (0532) 56-40-67.

Начальник управлінняНаталія КУРНАКОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартирний облік #довідки #документи #конкурс
Останні новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...