• Головна
  • Чи готова міська влада чистити Полтаву від снігу?
Політичні новини
18:00, 14 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Чи готова міська влада чистити Полтаву від снігу?

Політичні новини
Чи готова міська влада чистити Полтаву від снігу?

Заздалегідь думаємо про те, як житиме місто, коли настане справжня, а не календарна зима. Підстави для занепокоєння є, адже сферу ЖКГ очолюють відверто непрофесійні чиновники.

Наша команда надіслала офіційні запити заступнику міського голови Євгену Ричці, щоб дізнатися, скільки й яка саме техніка прибиратиме Полтаву. Виявилося, що на комунальних підприємствах готово всього-навсього 20 одиниць – з них 8 тракторів, 5 навантажувачів, 7 автомобілів.

Чи вистачить цього під час сильних снігопадів? Ні. Це доводить досвід попередніх років, коли «Рідне місто» залучало до прибирання близько 60 одиниць техніки. Але для цього потрібно, як мінімум, не продавати раніше придбане.

Можливо, міська влада розраховує на трактори підрядника. Але скільки їх буде, вона наразі не знає, інакше б не доручала йому «надати перелік техніки, що планується залучити до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років». Чому не пізніше?

Окреме питання – про алгоритм чищення. Ми завжди визначали, що прибирати в першу чергу, що в другу, що в третю, щоб звільняти Полтаву від снігу максимально оперативно. До речі, показово: на приєднані села кількість техніки не збільшили. Тому вони опиняться в полоні снігу тижні на два.

Непродуманість дій міської влади неминуче призведе до транспортного колапсу. Це зайвий доказ, що непрофесійність чиновників народжує проблеми для всієї громади.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сніг #міська влада #очищення #техніка #Рідне місто
Спецтема
У спецпроєкті «Рідне місто - Полтава» ми публікуватимемо моніторинг роботи Полтавської міської ради, виконавчого комітету, їх очільників та прийнятих рішень. А ще показуємо реальні й важливі процеси, що відбуваються у Полтавській громаді

Коментарі

Оголошення
live comments feed...