• Головна
  • Полтавські керамістки презентували свої твори
14:30, 9 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Полтавські керамістки презентували свої твори

Полтавські керамістки презентували свої твори

Днями в українському АРТ-просторі відбувся яскравий прорив. Дві полтавські художниці-керамістки дебютували в персональній виставковій діяльності. Неллі Іванілова та Катерина Власова – талановиті, перспективні мисткині презентували власні експозиції творів кераміки.

Ця визначна подія відбулася в Мистецькій галереї Центру популяризації гончарної спадщини України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Незважаючи на холодну й дощову погоду на вулиці цього дня, до Гончарної столиці України завітало чимало шанувальників творчості мисткинь – їхні рідні, друзі, колеги й мистецтвознавці. Гості радо йшли на відкриття, знаючи, що поспілкуються з Неллі й Катериною особисто в день їх першого в житті вернісажу. Адже урочиста подія пройшла за безпосередньої участі керамісток.

Творчі подруги презентували роботи з приватної колекції останніх років і твори, виготовлені під час «КЕРАМОрезиденції – 2021», що проходила на базі Національного музею гончарства.

Яскраві кольори, незвичайні форми, неймовірні творчі рішення й цікаві експерименти поєдналися в композиціях мисткинь.

«Я вважаю, що сама кераміка – дивовижна, захоплююча подорож у світ творчості, великих можливостей, пошуку й самореалізації», – розповіла Неллі Іванілова.

«У своїх роботах я намагалася передати те, що усе має свою природу й своє походження. Сама глина – це такий матеріал, до якого хотілося б доторкнутися і відчути», – додала Катерина Власова.

Побачити ці неймовірні експозиції можна впродовж грудня 2021 – січня 2022 року.

« Щиро вітаємо талановитих землячок із визначною подією в їхній творчій біографії. Натхнення, нев’янучої музи й нових цікавих ідей на довгії творчії літа!» - сказано у повідомленні інформаційної служби НМЗУГ

Читайте також: Стартував конкурс – казка «Різдвяний янгол». Віддайте свій голос за кращих!

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#галерея #виставка #мистецтво
Оголошення
live comments feed...