• Головна
  • Всі землі Полтавської громади треба інвентаризувати, щоб її не загарбали бізнесмени
Партнерський спецпроект
19:00, 8 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Всі землі Полтавської громади треба інвентаризувати, щоб її не загарбали бізнесмени

Партнерський спецпроект
Всі землі Полтавської громади треба інвентаризувати, щоб її не загарбали бізнесмени

Представники єдиної партії полтавців «Рідне місто», депутати міськради Євген Ніколаєнко та Едуард Волков за зверненнями мешканців оглянули землі Пальчиківського старостату.

Люди б’ють на сполох: значні площі вже розорані невідомими власниками, хоча дозволу їм на це ніхто не видавав – ні сільська рада раніше, ні міська - зараз. Немає цих земель і на кадастровій карті. Отже, їх використовують самовільно, не сплачуючи податку до бюджету Полтавської територіальної громади.

Зрозуміло, що просто так нічого не буває. Хтось явно надав таємний дозвіл багатіям на користування землями, щоб у потрібний час його легалізувати. І цей хтось, напевне, той самий, хто ніяк не може знайти коштів на потреби приєднаних до Полтави сіл.

Депутати від єдиної місцевої партії «Рідне місто» - принципово за інвентаризацію земель на території всієї Полтавської громади. Відповідний проєкт документів уже готують. Як підприємець із досвідом, Євген Ніколаєнко запропонував створити комунальне підприємство, яке використовуватиме ділянки, спрямовуючи прибуток до міського бюджету.

Землі громади повинні приносити користь мешканцям, а не наближеним до влади бізнеменам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля #Полтава #міська рада #громада #депутати
Оголошення
live comments feed...